Kızlar sonunda doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Asel'in annesi ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar sonunda doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,528 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar sonunda doğum yaptım
Konbuyu başlatan Asel'in annesi ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle gözün aydın canım Allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah Sanda geçmiş olsun
37+5 de alındı sezeryan oldum kople bayıtildim kızım 2820 grm doğdu tahlilleri yapıldı bir sorunu yok Allah'ın izniyle ama ben dikiş yerlerimden çok ağrım var ilk yürüyüşü yaptım ama her sefer kalkisimda canm çok yanıyor hastaneye ayağa kaldırıyorum resmn o kdar cnm yanıyor ağrı kesici hep veremeyiz dediler mecburen çekiyorum bu ağrıyı dua edin bol bol anneler ağrılarım hafiflesin sütüm çok az bebeğim çekemiyor mamaya başlamak istemiyorum dua edin bol bol bana

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
37+5 de alındı sezeryan oldum kople bayıtildim kızım 2820 grm doğdu tahlilleri yapıldı bir sorunu yok Allah'ın izniyle ama ben dikiş yerlerimden çok ağrım var ilk yürüyüşü yaptım ama her sefer kalkisimda canm çok yanıyor hastaneye ayağa kaldırıyorum resmn o kdar cnm yanıyor ağrı kesici hep veremeyiz dediler mecburen çekiyorum bu ağrıyı dua edin bol bol anneler ağrılarım hafiflesin sütüm çok az bebeğim çekemiyor mamaya başlamak istemiyorum dua edin bol bol bana
Rabbim kolayli versin sutunu artirsin agrilarini dindirsin cok gecmis olsun 😘🙏🧿

...

Moderator
Mod
rank
MaşaAllah canım.Gözünüz aydın canım.Rabbim bebeğini sağlıklı hayırlı uzun ömürlü etsin.Seninde ağrılarını gidersin kuzum💐🤗

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Sacları göğüs üzerine uzat tara mı 😂😂😂ilk defa duydum bunu kızzz allah napmasın seni 😂😂😂sen yaptın mı peki bunu 🤔
Walla yaptım hemen qeldi sütüm kuşum. Hastanede olan sütüm 24 saat sonra ewe qeldim damla akmadi banyo yaptım ilk qün yine qelmedi. annemi aradım 2ci qün saçlarını ikiye ayır qöqüslerinin üzerine tara dedi dediqi şekilde yaptım qeldi sütüm bizzat denedim yani 😊 şuanda masaAllahi war 🧿

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Walla yaptım hemen qeldi sütüm kuşum. Hastanede olan sütüm 24 saat sonra ewe qeldim damla akmadi banyo yaptım ilk qün yine qelmedi. annemi aradım 2ci qün saçlarını ikiye ayır qöqüslerinin üzerine tara dedi dediqi şekilde yaptım qeldi sütüm bizzat denedim yani 😊 şuanda masaAllahi war 🧿
Cnm o tesadüftür 😂bu kadar ilk günden sütü gelenler sacını mı tarıyo uzatıyı vs sanki. ☺️Benim sütüm 2.gün geldi. Hele ilk dogumda dogum yaptım anında geldi. Tabş az oluyo sütüm bnm o ayrı konj

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o tesadüftür 😂bu kadar ilk günden sütü gelenler sacını mı tarıyo uzatıyı vs sanki. ☺️Benim sütüm 2.gün geldi. Hele ilk dogumda dogum yaptım anında geldi. Tabş az oluyo sütüm bnm o ayrı konj
İlk doqumumda bende de hemen qeldi hiç uqrasmadm. Bundada böyle tesadufu bilmiyorum annem abimdeyken yapms. Bnada dedi yaptım ilkindileytin akşam sütüm qeldi. Denemekten zarar qelmez biseyde kaybettrmez kuşum ☺ bizzat denedim tuttuqu için yazdım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.