"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,441 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben hastaneye Gitsem e devletten bakıyorum eski eşinin soy ismi neden hala degsimedi 4 ay oldu bosanali
Ay benimde öyle oldu halbuki hemen nüfusa gidip yeni kimliğimi de çıkarmıştım yine de kızlık soyadımın yanında çıkıyordu çok sonra düzeldi ama akıllanmadığım için yeniden evlenince yine çıkıyor şimdi.Boşanınca kaç ay değiştirmiyorlar evlenince hemen değiştiriyorlar anlamadım ben de neden

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ay benimde öyle oldu halbuki hemen nüfusa gidip yeni kimliğimi de çıkarmıştım yine de kızlık soyadımın yanında çıkıyordu çok sonra düzeldi ama akıllanmadığım için yeniden evlenince yine çıkıyor şimdi.Boşanınca kaç ay değiştirmiyorlar evlenince hemen değiştiriyorlar anlamadım ben de neden
Hazalcim 4 ay oldu ilk adliyeye mi gitmek lazım yoksa nufusami

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Guncellle birde oyke bak Çünkü bende sağlık ocağı doktorumu değiştirdim 1 hafta geçti hâlâ eski doktorumun ismi yazıyordu guncelledikten sonra değişti sende dene istersen 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım nüfusa git sor ilk

Canım nüfusa git sor ilk

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Guncellle birde oyke bak Çünkü bende sağlık ocağı doktorumu değiştirdim 1 hafta geçti hâlâ eski doktorumun ismi yazıyordu guncelledikten sonra değişti sende dene istersen 😘

Canım nüfusa git sor ilk

Canım nüfusa git sor ilk
Pazartesi günü gitcem sumeyram biran önce kendi soy adıma geçeyim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Valla ben peşine pek düşmedim açıkcası onun için tam bilmiyorum kendiliğinden değişti benim
Milletin boşanınca değişmez bir zaman ben evlendim tam 1 2 ay yine kendi kızlık soy adım çıktı her yerde 😂😂eşimle sürekli dalga geçip bak seni layık görmüyor devlet bile bana derdim 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.