"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,390 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı \"Kızlar Sorum Olacak Kendimle İlgili
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben mahkemede kapıdan çıkar çıkmaz atmıştım o imzayı vezneye inip ama değişmemişti yine ya 😅
Hazalım o zaman eşinin soy ismi seni bırakmak istememiş 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nasıl bir sinirle çıkmışım hakim bosandiniz dediniz kalemci adam hafataya çıkar dedi kimliğini 😂 4 buçuk ay oldu 🤭 imzayı atmış hala benle benimle konuşuyor cevap vermiyorum nasıl birşey bu anlamıyorum

Kalemci bana diyor siz imza attınız hiç mi okumadiniz diyor 15 gün sonra kesinlesme için gelecekdiniz diyor herkez güldü 😂😂😂
Ahahaha 😂😂 ilk boşanmada bence sana bu imzayı demişlerdir ama o sinirle duymamış olabilirsin

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Ahahaha 😂😂 ilk boşanmada bence sana bu imzayı demişlerdir ama o sinirle duymamış olabilirsin
Kesinlikle Ayşem boşandım sandım hemen çıktım her o imzayı attigimda farklı bir duygu severek mutlulukla atarken evlendiğinde sonra neden böyle oldu diyor 🥺

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Ay sorma zaten boşanmadan önce iş yerinde benim soyadım biraz zor olduğu için eşinin soyadını sadece yazalım dediler iyi dedim sonra boşanınca değiştirin dedim adam inatlaştı benimle zaten senin soyadını yazdık diye hayır diyorum onunki yazıyordu adam değiştirmedi inatlaştım da taa ne zaman sonra değiştirdiler 😅 Gittim evde yana döne fiş aradım kanıtlamak için 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ay sorma zaten boşanmadan önce iş yerinde benim soyadım biraz zor olduğu için eşinin soyadını sadece yazalım dediler iyi dedim sonra boşanınca değiştirin dedim adam inatlaştı benimle zaten senin soyadını yazdık diye hayır diyorum onunki yazıyordu adam değiştirmedi inatlaştım da taa ne zaman sonra değiştirdiler 😅 Gittim evde yana döne fiş aradım kanıtlamak için 😂
Hayır soy ismin o kadar zor mu kız 😂😂ahahaha bizde eşimle evlendik neyse nikah günü geldi resim nikah kıyıldı sonra ev tutmaya gittik . Ev sahibi evli olduğumuza inanmıyor 😂😂 benim geçici kimliği gösteriyoruz yok en son gidip evlilik cüzdanını getirmiştikte o zaman eve otutturmuştu bizi . İşim gücüm yok dost hayatı yaşayacağım birde 😂😂 ay ne günlerdi ya

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne mahkemesi sende mi boşandın🙄🥺
Ben çocuk istemiyordum ondan boşandık sonra 2 sene sonra barıştık tekrar evlendik şimdi kızımız var akıllanmayanlardanım bekarlık sultanlık 😅
Hayır soy ismin o kadar zor mu kız 😂😂ahahaha bizde eşimle evlendik neyse nikah günü geldi resim nikah kıyıldı sonra ev tutmaya gittik . Ev sahibi evli olduğumuza inanmıyor 😂😂 benim geçici kimliği gösteriyoruz yok en son gidip evlilik cüzdanını getirmiştikte o zaman eve otutturmuştu bizi . İşim gücüm yok dost hayatı yaşayacağım birde 😂😂 ay ne günlerdi ya
Karıştırıyorlar hep Özkan diyorlar Oskay diyorlar Oskar diyorlar bi kerede doğrusunu diyene çok nadir rastladım vardiya listesine de Özkan yazmışlardı zaten 😅 Ay sorma bizim erkek kiracı bi adamla tuttu evi dayım dedi biz de inandık ne bilelim meğerse yavuklusuymuş karşı komşu söyleyince haberimiz oldu sonra itiraf etti 😅 O ev sahibi de öyle şeyler yaşamış olabilir artık hak veriyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hala kendine laf kondurmuyor
Aman tamam en haklı sensin de geç ya 😂😂

Ben çocuk istemiyordum ondan boşandık sonra 2 sene sonra barıştık tekrar evlendik şimdi kızımız var akıllanmayanlardanım bekarlık sultanlık 😅

Karıştırıyorlar hep Özkan diyorlar Oskay diyorlar Oskar diyorlar bi kerede doğrusunu diyene çok nadir rastladım vardiya listesine de Özkan yazmışlardı zaten 😅 Ay sorma bizim erkek kiracı bi adamla tuttu evi dayım dedi biz de inandık ne bilelim meğerse yavuklusuymuş karşı komşu söyleyince haberimiz oldu sonra itiraf etti 😅 O ev sahibi de öyle şeyler yaşamış olabilir artık hak veriyorum 😂😂
Olabilir ama baya dil dökmüştük biz 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.