Kizlar sorum var kan sekeri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Defne tarafından oluşturulan Kizlar sorum var kan sekeri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 474 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var kan sekeri
Konbuyu başlatan Defne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba bugun kan testi de ac karna kan sekerim 129 cikti doktorda ac karna bukadar yuksek cikmasi hic iyi degilmis yarin tekrardan yaptir tekrar yuksek cikarsa endokrin dr ile baglanti kurmamiz lazmmis tehlikeli dedi basina gelen varmi hic

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba bugun kan testi de ac karna kan sekerim 129 cikti doktorda ac karna bukadar yuksek cikmasi hic iyi degilmis yarin tekrardan yaptir tekrar yuksek cikarsa endokrin dr ile baglanti kurmamiz lazmmis tehlikeli dedi basina gelen varmi hic
Merhaba açlık şekerinizin en az 8 saat bişey yiyip içmeden ölçülmesi gerek 100ün de altında olması gerek diye biliyorum sizinki yüksek çıkmış gerçekten

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba açlık şekerinizin en az 8 saat bişey yiyip içmeden ölçülmesi gerek 100ün de altında olması gerek diye biliyorum sizinki yüksek çıkmış gerçekten
Ewet we ben 1 aydir bisey yiyip icemiyorum azime bisey aldigimda dirzk cikiyor 74 - 104 araliginda olmasi lzm ama benimki yuksek cikti ve korkmaya basladim acikcasi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ewet we ben 1 aydir bisey yiyip icemiyorum azime bisey aldigimda dirzk cikiyor 74 - 104 araliginda olmasi lzm ama benimki yuksek cikti ve korkmaya basladim acikcasi
Yo korkmanıza gerek yok endokrin de ölçüm yapıp diyet beslenme listesi uygular doğuma kadar takibinizi yapar

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Aynen açlık önemli tokluk o kadar da değil ama dikkat et yediklerine felan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar