Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,095 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Anladım balım o gün bende vermiştim ama Kayra'nın midesi ilaçı kabul etmedi hala etmiyor anlamıyorum önceden ilacı içerdi geri getirmezdi şimdi bir de bu başladı ilacı verir vermez ağız dolusu kusuyor oğlum ondan veremedim o gün ama ateşi de çıkmadı Allah'tan
Çok ilaç kullandıysa artık midesi kaldırmıyor olabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeklere 2 aylık iken yapılan verem aşısı (BCG) her bebekte aynı etkiyi mi yaratır yani illa ateş ve huzursuzluk olmak zorunda mı.. birde bu aşı yeri ne zaman kabuk bağlar annişler
Kuzum her bebekte aynı etkiyi yapmaz. Kimi yan etkileri şiddetli kimi hafif atlatıyor huzursuzluk iştahsızlık onları geçtim de önemli olan ateş. Yaranın tamamen iyileşmesi bizde nerdeyse 5 ayı bulmuştu uzun bir süreç yani kabuk bagladiginda kesinlikle müdahale etmemek gerekiyor kendiliğinden düşüyor zaten. Genel olarak bu şekilde kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum her bebekte aynı etkiyi yapmaz. Kimi yan etkileri şiddetli kimi hafif atlatıyor huzursuzluk iştahsızlık onları geçtim de önemli olan ateş. Yaranın tamamen iyileşmesi bizde nerdeyse 5 ayı bulmuştu uzun bir süreç yani kabuk bagladiginda kesinlikle müdahale etmemek gerekiyor kendiliğinden düşüyor zaten. Genel olarak bu şekilde kuzum
Anladım canım peki ne kadar sürede kabuk bağlıyor canım yaranın kendi düşmesini bekşeuene kadwr kese yapmayın o zaman demi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anladım balım peki öyle sarı akıntı vs olunca ebe getir demedi mi bizim ebe getir dedi sadece 8 hafta boyunca asla kese yapma koluna dedi 🤦🏻‍♀️
Yok kuzum ben götürdüm normal demişlerdi getirmene gerek yok korkma endişe etme geçicek biraz uzun zaman alıcak ama geçecek demişlerdi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Calpol benim çocuklarımda işe yaramıyordu ben parol kullanıyordum azar azar ver birden verme kusmasın diye
Şırınga ile veriyorum canım yavaş yavaş hatta çıkarmasın diye direk kaldıramıyorum bile ama yatsa bile getiriyor evde parol da var onu da verdim nerdeyse 8 9 saat sonra belki calpolden dolsyı böyledir sandım aynı şekilde parolu da getirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kuzum ben götürdüm normal demişlerdi getirmene gerek yok korkma endişe etme geçicek biraz uzun zaman alıcak ama geçecek demişlerdi
Anladım canım teşekkür ederim cevabın için. Bizim ebe beni korkutmak dışında bir halta yaramıyor c🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Şırınga ile veriyorum canım yavaş yavaş hatta çıkarmasın diye direk kaldıramıyorum bile ama yatsa bile getiriyor evde parol da var onu da verdim nerdeyse 8 9 saat sonra belki calpolden dolsyı böyledir sandım aynı şekilde parolu da getirdi

Anladım canım teşekkür ederim cevabın için. Bizim ebe beni korkutmak dışında bir halta yaramıyor c🤦🏻‍♀️
Rica ederim kuzum 🥰 korkma kuzum biraz zaman alıcak geçecek inşallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank

Hmm anladım canım küçük daha alışır birşey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar