Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

İpeğin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklere 2 aylık iken yapılan verem aşısı (BCG) her bebekte aynı etkiyi mi yaratır yani illa ateş ve huzursuzluk olmak zorunda mı.. birde bu aşı yeri ne zaman kabuk bağlar annişler
Hayır canım ben kızıma vurdum çok şükür ateş flaan olmadı sadece huzursuzluk vardı

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Anladım canım peki ne kadar sürede kabuk bağlıyor canım yaranın kendi düşmesini bekşeuene kadwr kese yapmayın o zaman demi
Yani hatırladığım kadarıyla 1 2 ay filandi kabuk bağlaması önce sanki hiç asi yapilmamış gibi oluyor sonradan kızarıklık sonra kabuk bağlıyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklere 2 aylık iken yapılan verem aşısı (BCG) her bebekte aynı etkiyi mi yaratır yani illa ateş ve huzursuzluk olmak zorunda mı.. birde bu aşı yeri ne zaman kabuk bağlar annişler
Bilmiyorum ama yigenim yaptırmıştı pek bir sorun olmamıştı yani hafif huzursuzluk olmuştu. Sanırım üç gün mü ne banyo edilmiyor bebek sonra bilmiyorum ne zaman kabuk bağlar. Minnak Kayra'nın aşısı mı geldi yerim onu ben yaa 🥰🥰🤗🤗🤗 İnşallah sıkıntısı olmadan atlatır ama gitmeden ateş düşürücü falan verenler oluyor belki iyi geliyordur bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
A sağol kuzum ya bende diyorum bu neden sanki aşı olmamış gibi diye içine su serptin insan bilmeyince böyle oluyor işte 🤦🏻‍♀️
Yani hatırladığım kadarıyla 1 2 ay filandi kabuk bağlaması önce sanki hiç asi yapilmamış gibi oluyor sonradan kızarıklık sonra kabuk bağlıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum aşısı geldi geçti bile normlade 2 aylık ljen yapması lazımdı ama Kayra'nın Jan değerli yüzünden hatta 3. Ayda toparladıpı için değerler anca geçen hafta vuruldu paşam
Bilmiyorum ama yigenim yaptırmıştı pek bir sorun olmamıştı yani hafif huzursuzluk olmuştu. Sanırım üç gün mü ne banyo edilmiyor bebek sonra bilmiyorum ne zaman kabuk bağlar. Minnak Kayra'nın aşısı mı geldi yerim onu ben yaa 🥰🥰🤗🤗🤗 İnşallah sıkıntısı olmadan atlatır ama gitmeden ateş düşürücü falan verenler oluyor belki iyi geliyordur bilmiyorum

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kimseyi dinlemedim aşı öncesi bı çay kaşığı pedifen verdim ne huysuzluk nede ateş oldu kızımda ama ilaç vermeyenlerde de ateş cikmayabiliyor bebekten bebeğe göre değişiyor

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bizde ateş yapmıştı çok huysuzdu tam 1 hafta huysuzlugu devam etmişti uyumuyor, karnını doyurmuyordu bizimde şuan kolumuz kabuk bağlaması hafif kızarik duruyor acaba diyorum asimiz mı tutmadı diye endişelenmeye başlıyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
A sağol kuzum ya bende diyorum bu neden sanki aşı olmamış gibi diye içine su serptin insan bilmeyince böyle oluyor işte 🤦🏻‍♀️

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay kuzum aşısı geldi geçti bile normlade 2 aylık ljen yapması lazımdı ama Kayra'nın Jan değerli yüzünden hatta 3. Ayda toparladıpı için değerler anca geçen hafta vuruldu paşam
Bende bilmediğim için ilk dedim ebe yanlış yaptı sonradan anladım uzun bir süreç oluyor kuzum bizimki nerdeyse 5 6 ayı bulmuştu iyileşmesi izi kalıyor bizde olduğu gibi. Endişe etme ateşi de 38 e kadar normal üstü olursa önce duş aldır takip et çıkmaya devam ederse calpol dolven 4 saatte bir dönüşümlü birgün ver hala daha yüksek olursa da doktora götürürsün. Kayra nın özellikli durumu varya ateşi önemli sadece aşının yan etkileri de 72 saat sürüyor en fazla

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum oğlum da hiç bir etki yapmamıştı, farklılık gösteriyor belli olmaz. Kabuk bağlaması 1 ayı falan bulmuştu

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum biliyosun Yusuf da huzurluksuz oldu ama pek ateşimiz çıkmadı cikarsada hemen ilaç verdim ama iki üç gün meme reddi yaşadı tabiki her çocuk bir olmazda daha bizimki kabuk baglamadi ben netten bakdigimda 6 7 ay sonra diyodu ama ne kadar doğru bilmem canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar