Sorum var Kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydam tarafından oluşturulan Kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 689 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Seydam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar çocukların birini 38 hafta birini 37 haftada doğurdum..38₺4 oldu hala birşey yok buda kızım olacak halbuki kız eksik doğar diyorlar ama ben erkekleri eksine doğurdum.
39+1 de doğurdum eltim oğlanı 41 de doğurdu. Annem 2 erkek kardeşimi erken doğurdu 36 da. Yani belli olmuyor o işler Rabbim vakti zamanını bilir

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir şey yok canım doğumun ne zaman geleceği belli olmaz bn iki oğlumu da 38 de doğurdum bu da kız sezeryan olacak Allah nasip ederse 39 hafta da kardeşimin iki kızı vardı 40 da doğdu eşimin yengesi 42 ye geliyordu doğum yaptı hepsinin bir zamanı var yani canm yakında başlar belki doğum sancısı vs seninde
Hiçbir bilgim yok ki canım eşim doktora götürmüyor ağrı olunca doğar eskiden doktor mu vardı die nasıl olcak bende bilmiyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hiçbir bilgim yok ki canım eşim doktora götürmüyor ağrı olunca doğar eskiden doktor mu vardı die nasıl olcak bende bilmiyorum
VAlla oda değişikmiş ama kontrolü de gtmen lazım son haftalar zaten nst için hep mecbur gidersin canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

VAlla oda değişikmiş ama kontrolü de gtmen lazım son haftalar zaten nst için hep mecbur gidersin canım benim
Ay da bir git

Seydam

Kayıtlı Üye
rank

Ay da bir git
Ne götürüyor nede gönderiyor Allah'a emanet canlar bekliyorum başka çare m yok

Neden öyle yapıyor ki aslında onun daha çok üzerine titremesi lazım bu erkekler neden bir anormal tovbeee
Bilmiyorum canım bide beni gıcık ediyor nejla ney anlamıyorum ismini koycakmis ölen bacisinin adiymis annesi 5 tane kız doğurmuş koysaymis. rüyamda gördüm Ebrar düşünüyorum hem İlk olduğunda aldır dedi ben olmuş aldırmam dedim şimdi söz sahibi napicam bilmiyorum.

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ne götürüyor nede gönderiyor Allah'a emanet canlar bekliyorum başka çare m yok

Bilmiyorum canım bide beni gıcık ediyor nejla ney anlamıyorum ismini koycakmis ölen bacisinin adiymis annesi 5 tane kız doğurmuş koysaymis. rüyamda gördüm Ebrar düşünüyorum hem İlk olduğunda aldır dedi ben olmuş aldırmam dedim şimdi söz sahibi napicam bilmiyorum.
Bence deee bosversin yaa annesi neden koymamış Ebrar daha güzel olmdi ikisini de koyrsiniz canım benim ne yapaniz ona da Allah akıl versn doktora gitmen lazim gebelikler eskisi gibi değil ki artk her şeye mecbur gidiyn

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Bence deee bosversin yaa annesi neden koymamış Ebrar daha güzel olmdi ikisini de koyrsiniz canım benim ne yapaniz ona da Allah akıl versn doktora gitmen lazim gebelikler eskisi gibi değil ki artk her şeye mecbur gidiyn
İsteyerek olmadı aslında nasıl oldu bilmiyorum Allah'ın mucize si gönderdi işte ona inanıyorum. Bunu Bir türlü anlatamıyorum 38.6 olduk hareketleri iyi oynayıp duruyor inşallah birşey olmaz ne diyim. Yalnız sizlerde de aynı durum varmiydi ara ara bı mide bulantısı oluyor bide sık tuvalete gidiyorum özür dilerim

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İsteyerek olmadı aslında nasıl oldu bilmiyorum Allah'ın mucize si gönderdi işte ona inanıyorum. Bunu Bir türlü anlatamıyorum 38.6 olduk hareketleri iyi oynayıp duruyor inşallah birşey olmaz ne diyim. Yalnız sizlerde de aynı durum varmiydi ara ara bı mide bulantısı oluyor bide sık tuvalete gidiyorum özür dilerim
Aynı ben ben ben 😂 estağfurullah canım hepimiz öyle tuvaletten bnde çıkamıyorum çıkarken geri gidiyorum baskı oluyor canım bebek hareket edince bile gidesim geliyor ne güzel bak mucize sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar