Sorum var Kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydam tarafından oluşturulan Kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 710 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Seydam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Aynı ben ben ben 😂 estağfurullah canım hepimiz öyle tuvaletten bnde çıkamıyorum çıkarken geri gidiyorum baskı oluyor canım bebek hareket edince bile gidesim geliyor ne güzel bak mucize sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️
Amin inşallah canım bide çok belim ağrıyor penguenler yuvarlaniyorum 9 yaşındaki oğlan gülüyor bana top gibi yuvarlaniyorsun anne diye😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin inşallah canım bide çok belim ağrıyor penguenler yuvarlaniyorum 9 yaşındaki oğlan gülüyor bana top gibi yuvarlaniyorsun anne diye😂
Ahahaha 😂😂 iyiydi bu bende öyleyim benimde az kaldı 😂 ay sağ salim bir kurtulsaysik gerçekten vAllahi benim de bir oğlum var 6 yaşında oda bir dogursaydin anne yav deyip duruyor 😘

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Senin ne kadarın kaldı canım bugün 39 hafta oldum biraz ağrım var belimde kopuyor yürürken birşeyler oluyor dogurum inşallah 😊
Aynı bende ve sağ altta hep ağrı ya masallah sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ 33+3 daha bnmki tatlım başka çocuğun var mı ilk mi ?

Seydam

Kayıtlı Üye
rank
Aynı bende ve sağ altta hep ağrı ya masallah sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ 33+3 daha bnmki tatlım başka çocuğun var mı ilk mi ?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım

Amin canım
Aynı bende ve sağ altta hep ağrı ya masallah sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ 33+3 daha bnmki tatlım başka çocuğun var mı

Amin canım
Aynı bende ve sağ altta hep ağrı ya masallah sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ 33+3 daha bnmki tatlım başka çocuğun var mı

Amin canım bu 3 numara olacak inşallah ama çok zor geçiyor kendimi zor götürüyorum oturduğum yerden kalkamıyorum 2 oğlan bir kız olacak inşallah yaşımda 29😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank

Amin canım

Amin canım

Amin canım
Maşallah canım benim ne güzel yaa❤️ benim de bir oğlum var 6 yaşında bu da kız olacak ❤️ bnde 27 yeni girdim canım benim ❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Maşallah sağlıcakla kucağına alırsın sende İnşallah 😊ben 16 yaşında evlendim 3 sene çocuğum olmadi 13 seneye girdim evlilikte 😂
Olsun bak yine de rabbim ne güzel odullendrms masallah canım benim ne güzel ya 🥰❤️ amin inşallah sağolasın bizde 7 senelik evliyiz cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar