Sorum var kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesibe tarafından oluşturulan kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Nesibe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
salam kizlar. Ben Azerbaycanan yaziyorum size. Nasilsiniz? Bir sorum var. Ben şu an 36 hafta 1 gunluk hamileyim. Oglum olucak in şa Allah. Amma agrilarim var. 36 ya 37 haftada bebek dogulsa erken deyilmi? Kimse 36 haftada dogum yaptimi? Bebeyim şu an 2 kilo 800
Ben tam 37+0da doğuma girdim kızımda 3950 kilo doğdu 🤭 sağlıklı olsun da gerisi önemli değil son haftalarda kilo alınıyor

Nesibe

Kayıtlı Üye
rank
Kızım 36 haftalık doğdu kuzum bir gece yatıp çıktık hiç bir sorun olmadı kuzum korkma kuzum hayırlısı neyse vakti saati neyse gelicek sağlıkla kucağına annesi ❤️
təşəkkürlər canim 🥰 Hala yapmadim dogum. 37 hafta 2 gunlukdu oglum. Agrilarim var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba kuzum artık son haftalara girmişsin ağrıların olması gayet normal dinlendiğinde ağrıların geçiyor mu Onu takip et pozisyon değiştirdiğinde ağrıların hafifliyor mu bunlara dikkat et Eğer geçmiyorsa doktora gitmeni tavsiye ederim 36 37 38 Bu haftalarda bebeğin doğmasına hiçbir problem olmayabiliyor bebeğinin kilosu da gayet iyi 35 ve alti doğan bebeklerde sıkıntı olabiliyor gelişmeyen o anda gelişen birçok organlara olabiliyor ciğerde de en önemlisi Ama senin bebeğin de şu an da olsa ilk önce tabi Rabbim🙏 bir sıkıntı olacağını sanmıyorum canım sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim🙏🤲💞
cok sagol kuzum. Amin in şa Allah 👐 Təşəkkür ederim 😘😘😘

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
salam kizlar. Ben Azerbaycanan yaziyorum size. Nasilsiniz? Bir sorum var. Ben şu an 36 hafta 1 gunluk hamileyim. Oglum olucak in şa Allah. Amma agrilarim var. 36 ya 37 haftada bebek dogulsa erken deyilmi? Kimse 36 haftada dogum yaptimi? Bebeyim şu an 2 kilo 800
Kuzum biraz önce diğer arkadaşada yazdım benim ilk doğumum oğlumdu 36da doğurdum sezeryanla. Kilosu 2700 civarı denildi son kontrolumde ama 3100 doğdu ertesi gün de taburcu edildik. Sıkıntı olmadı hiç. Şimdi kızımın 33. Haftalarındayız erken doğum riskimiz var kalkmadan ya yatıyorum ya oturuyorum yoksa sancılar başlıyor. Doktorum biraz daha içinde tut dedi ama bu haftalarda bile doğum olabiliyormuş

Tüm sayfalar yüklendi.