Kizlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kizlar sorum var
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kromozom analiziniz nasıl çıktı benim 46xx21prs+ sizce kotu mu kafam çok karisik bir doktor dedi kromozom eksikliğin var ondan düşük yaşiyorsun tüp bebek ben dedim o kadar doktor gezdim genetik kimse bana böyle demedi anlamadım sizin kromozom analinjzin yapanlar nasıl çıktı fikir verebilir misiniz ?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar kromozom analiziniz nasıl çıktı benim 46xx21prs+ sizce kotu mu kafam çok karisik bir doktor dedi kromozom eksikliğin var ondan düşük yaşiyorsun tüp bebek ben dedim o kadar doktor gezdim genetik kimse bana böyle demedi anlamadım sizin kromozom analinjzin yapanlar nasıl çıktı fikir verebilir misiniz ?
Rabbim hakkında hayırlı olani versin inşallah canim rabbim insallah bu yöntemlere başlamadan kucagina hayirlu bor evlat nasip etsin

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım gönlüne göre versin kuzum inşallah🤲
Amin çok sağol sen nasıl oldun cidden çok merak ettik seni Rabbim sana bağislasin allahın takdiri canım sabir versin sana 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim hakkında hayırlı olani versin inşallah canim rabbim insallah bu yöntemlere başlamadan kucagina hayirlu bor evlat nasip etsin
Amin inş cnm bnm

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin çok sağol sen nasıl oldun cidden çok merak ettik seni Rabbim sana bağislasin allahın takdiri canım sabir versin sana 😑
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inş cnm bnm
Kuzum bende iyi olmaya calsiyorum allah razı olsun sorduğun için ayakda duruyorum bebeğim için 🤲🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tek doktorla takılı kalma canım başka doktora da danışmani öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.