Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime0404 tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,788 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Fadime0404
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Fadime0404

Kayıtlı Üye
rank
Canım sadece sırt ağrısı bir belirti olmayabilir. Gebelik esnasında bebeğin buyumesiyle falan sırt ağrıları olabiliyor ama herkesde de olmuyor. Belirtiler arasında son sıralarda olabilir açıkçası sırt ağrısı 🤔

Sadece sırt ağrısı gebelik belirtisi olarak görülemez canım ki olsa da başlarda olmaz zaten bebek büyüdükçe olan bişey o
Sırt ağrısı oluyormuş ya hamilikte

Fadime0404

Kayıtlı Üye
rank
Gebeligin ilk haftalarinda olmaz cnm ilerleyen haftalarda olur sırt ağrısı. Bebek kilo aldıkça omurgaya baskı yapar bu sebeple sırt ağrır. Gebekik şüphen varsa bence evde test yap 😊
Aslında şöyle birşey var şimdi adetim geldi geri kesildi ondan demiştim acabına ondan mı oluyor diy

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sırt ağrısı oluyormuş ya hamilikte
Oluyor canım ama bebek büyüdükçe oluyor rahim genişlediği vücudun denge ağırlık merkezi değiştiği için oluyor ilk haftalarda olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında şöyle birşey var şimdi adetim geldi geri kesildi ondan demiştim acabına ondan mı oluyor diy
Benimde başta kanamam olmuştu 2 3 gün sürdü ama damla damla geliyordu adet oldum sandım ama hamileymişim sonradan öğrendim yerleşme kanamasıymış meğer belki senin de öyledir

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Sadece sırt ağrısı gebelik belirtisi olarak görülemez canım ki olsa da başlarda olmaz zaten bebek büyüdükçe olan bişey o
Başlarda sırt ağrısı olmazmi peki ben hamile olduğumu ögrendigimde hep sırtım agriyodu 20+5 haftalık hamileyim yeni geçti sırtımin ağrısı her insan bir olmazki ben hamile olduğumu öğrendim evde test yaptım sırtım başım karnım agriyodu ve midem çok bulaniyodu hala da mide bulantım var

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Başlarda sırt ağrısı olmazmi peki ben hamile olduğumu ögrendigimde hep sırtım agriyodu 20+5 haftalık hamileyim yeni geçti sırtımin ağrısı her insan bir olmazki ben hamile olduğumu öğrendim evde test yaptım sırtım başım karnım agriyodu ve midem çok bulaniyodu hala da mide bulantım var
Bilmiyorum ki canm olabilir belki drun bana dediği buydu sırt ve bel ağrıları için bebek büyüdükçe olur demişti herkesin farklıdır belki bilemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bulantılar benimde devam ediyor hala geçmedi bende sırt ağrısı yok ama bel ağrılarım oluyor çok şiddetli

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar