Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadime0404 tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,770 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Fadime0404
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kolay doğum yok canım ya benim de 37 de doğdu iki oğlum da suyum geldi sancım yoktu ikisinde de suni sancı verdiler öyle oldu doğumlarım. ikiside aynı sonuçta birinde öncesinde çekiyorsun birinde sonrasında sağlıkla gelsinler de o kadarına da katlanıyoruz artık ☺️ 26 yaşındayım canım sen kaç yaşındasın
Benimde suyum geldi sancım yoktu suni sancıyla da açılma olmadi ikiside aynı evet sezeryan olduğu için diyorum iyiki sezeryan olmuşum 🤗 bende 24 olcam inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde suyum geldi sancım yoktu suni sancıyla da açılma olmadi ikiside aynı evet sezeryan olduğu için diyorum iyiki sezeryan olmuşum 🤗 bende 24 olcam inşallah
Son raddeye geldiğinde bağırıyordum ebelere yeter artık çıkarın şu çocuğu alın sezaryenle diye 😂 sonlarda dayanılmaz oluyor artık ağrı ebe şimdiye kadar dayandın az daha dayan artık dedi, hele ikincide tövbe etmiştim bi daha çocuk doğurmamaya yine oldu işte kazaya kurban gittik ama bu son Allah olmayanlara nasip etsin 😂 sezaryen de en azından sonrasında o denli ağrı sancı olmuyordur canım o yönden iyi olsa gerek

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Son raddeye geldiğinde bağırıyordum ebelere yeter artık çıkarın şu çocuğu alın sezaryenle diye 😂 sonlarda dayanılmaz oluyor artık ağrı ebe şimdiye kadar dayandın az daha dayan artık dedi, hele ikincide tövbe etmiştim bi daha çocuk doğurmamaya yine oldu işte kazaya kurban gittik ama bu son Allah olmayanlara nasip etsin 😂 sezaryen de en azından sonrasında o denli ağrı sancı olmuyordur canım o yönden iyi olsa gerek
Daha yaşın genç olur bı tane daha bide kızın olsa keşke sen böyle anlatınca anam iyiki sezeryan olmuş diyorum 😂 ağrı sancı oluyo kışın sıcak tutmak lazım dikişleri çorap giymeyince karnım ağrıyo öyle işte Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Daha yaşın genç olur bı tane daha bide kızın olsa keşke sen böyle anlatınca anam iyiki sezeryan olmuş diyorum 😂 ağrı sancı oluyo kışın sıcak tutmak lazım dikişleri çorap giymeyince karnım ağrıyo öyle işte Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Yok canm ya diyorum ya Allah olmayanlara nasip etsin ben 3ü bile yapmam diyordum dediğim gibi kazaya kurban gittik nasip böyleymiş sağlıkla gelsin inşallah, 3 artık kesin son olarak gördüğümden kız olsun çok istedim oda nasip değilmiş. Bide bunda korunduğum halde hamile kaldım doğumdan sonra kordonlarımı bağlatacağım bu sefer garanti olsun diye 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

E yani oda zor sonuçta canım bıçak altına yatıyorsun illaki kalır etkisi dediğim gibi kolay olanı yok illa ya öncesinde yada sonrasında çekiyoruz

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yok canm ya diyorum ya Allah olmayanlara nasip etsin ben 3ü bile yapmam diyordum dediğim gibi kazaya kurban gittik nasip böyleymiş sağlıkla gelsin inşallah, 3 artık kesin son olarak gördüğümden kız olsun çok istedim oda nasip değilmiş. Bide bunda korunduğum halde hamile kaldım doğumdan sonra kordonlarımı bağlatacağım bu sefer garanti olsun diye 😂
En iyisi bağlatmak diyosun yani 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım en garantisi o 😂 küçük oğlum 4 yaşında o doğduğundan beri hep hapla korunuyordum 4 yıldır bişey olmadı düzenli kullandığım halde hamile kaldım nasip böyleymiş demekki gelecekmiş küçük beyde ama bu sefer işimi sağlama alacağım 😂
Düzenli hap kullandigin halde nasıl oluyoki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar