Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 965 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza kılıç

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bas asgrınız tanısıyonla alakalı canim parolda ıcseen yine agrır 2 tane ıctıgıne gorede agrıyordur tansiyonunu mutlaka olcturmelısın duzenlı olarak tuzlu hamur ısı yaglı seyler yeme

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım bide parol kullandınmı ben çok kullanıyorum sıkıntı olurmu acaba
Canım bence doktor da önerse gebelikte ağrı kesici kullanmayın bende ağır migren var ona rağmen 3 gebeliğimde De kullanmadım bol bol su tüketin ara sıra içine Limon sıkın ve karanlik sessiz Bi odada dinlenmeye çalışın faydası olacaktır mutlaka bide nane reyhan VS. Koklayın burun kanallarınız iyice açılsın temiz oksijen almış olursun temiz hava da yürüyün biraz geçmiş olsun

Ravza kılıç

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence doktor da önerse gebelikte ağrı kesici kullanmayın bende ağır migren var ona rağmen 3 gebeliğimde De kullanmadım bol bol su tüketin ara sıra içine Limon sıkın ve karanlik sessiz Bi odada dinlenmeye çalışın faydası olacaktır mutlaka bide nane reyhan VS. Koklayın burun kanallarınız iyice açılsın temiz oksijen almış olursun temiz hava da yürüyün biraz geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım sağol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar