Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravza kılıç tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 929 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ravza kılıç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 16 haftalık hamileyim devlet hastanesine gidiyorum ama benim gittiğim doktor hastaneden gitmiş bugün başka bi doktora gittim ama çok kötü biri hiç ilgilenmedi azarladı beni O doktora gitmek istemiyorum ama bugün 3lü tarama için kan verdim 2 hafta sonra sonuç çıkacak gel dedi acaba o doktora gitmesem sonuçlarımı alıp başka doktora randevu alsam olurmu acaba bilgisi olan varmı
Canım aynen benim doktorumda öyleydi sen doktorunu deyiş qitme onun yanına bende dəyişdim çocuğumun düşme riski var bana diyor vitaminleri içme sakla tonusum var her an bebek düşe bilir sancim var ağrım var diyorum diyorki olur böyle seyler hemen doktorumu deyişdim 10 gün hastanede tedavi almam gerikiyormus sabahdan başlayacam tedavilerime bu doktorlarla işimiz çok zor Allah onların kalbine insaf salsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 16 haftalık hamileyim devlet hastanesine gidiyorum ama benim gittiğim doktor hastaneden gitmiş bugün başka bi doktora gittim ama çok kötü biri hiç ilgilenmedi azarladı beni O doktora gitmek istemiyorum ama bugün 3lü tarama için kan verdim 2 hafta sonra sonuç çıkacak gel dedi acaba o doktora gitmesem sonuçlarımı alıp başka doktora randevu alsam olurmu acaba bilgisi olan varmı
Olur canım başka dra gösterirsin sonuçları mecbur değilsin illa ona sonuç göstermeye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar