KIZLAR SORUN OLACAK (KİLO)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgi096 tarafından oluşturulan KIZLAR SORUN OLACAK (KİLO) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,457 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR SORUN OLACAK (KİLO)
Konbuyu başlatan Ezgi096
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mrvnas

Ezgi096

Kayıtlı Üye
rank
Yook Gayet guzel bnce bebek kilosunu daha cok bakiyorlar
Bi 2200 dedi doktor sonra gittim 1700-1800 dedi sordum sebebini 300-500 gram oynuyor vs dedi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canm önrmli olan bebeğin kilosu
En azından 3 kilo doğsa çok zor bi hamilelik geçirdim 37. Haftaya durursa sezeryana giricem Allah’ın izniyle

Çok iyi valla inşallah bende okadarla çıkarım o aylara bebeğin sağlıklıysa hiç sorun yok hatta çok iyi ama dikkat et genelde emzirme döneminde daha çok alınıyor kilo doğum kilosundan. Normal yemek düzenin nasıl yani yiyip de mi almıyosun yoksa tiksinme falan yemeklerden soğuma durumu yüzünden mi kilo almıyosun
Günde iki öğün yiyorum çok yiyemiyorum ama meyve kahvaltı vs dikkat ediyorum yoğurt salata yiyorum çok yemek aramıyorum anlamadım sebebini

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bi 2200 dedi doktor sonra gittim 1700-1800 dedi sordum sebebini 300-500 gram oynuyor vs dedi ya

En azından 3 kilo doğsa çok zor bi hamilelik geçirdim 37. Haftaya durursa sezeryana giricem Allah’ın izniyle

Günde iki öğün yiyorum çok yiyemiyorum ama meyve kahvaltı vs dikkat ediyorum yoğurt salata yiyorum çok yemek aramıyorum anlamadım sebebini
Öyle olur canım ilk aylar kusma falan yaşadıysan eğer miden küçülmüş olabilir bende şimdi bulantım bitti yeni yeni acıkıyorum ama iki lokma yedikten sonra hemen doyuyorum midem küçülmüş anlıyorum bide zaten tiksinme oluyor ister istemez benimde yediklerim pek bişey değil ekmekten bile tiksindim salçadan tiksindiğim için yemek yiyemiyorum bebeğe yarayacak şeyler olsunda meyve falan yeter bana kuruyemiş yemeye çalış ben ceviz dışında hiç birini yiyemiyorum çok kötü kokuyor bana böyle devam ederse kilo almam inşallah ☺️

M

Mrvnas

Guest
Bende 37 haftaya girdim ama sadece 5 kilo aldım yemem de iyi ama doktor sıkıntı değil diyor ilk hamilelikte de 8 kilo almıştım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar