Kizlar spiral taktim😃😃😃😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Fatoş şeyma tarafından oluşturulan Kizlar spiral taktim😃😃😃😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,733 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kizlar spiral taktim😃😃😃😁
Konbuyu başlatan Fatoş şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha😅😅😅
İnşallah bir kaç ay sonra hamileyim diye konu acmazsin 😂😂 dikkat et kız güven olmuyor bazen düşüyor
Cok guldum allah sana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi canim hayorli olsun hastanedemi taktirdin saglik ocagindami bide kadin dogumami soyledin spral istiyorum diye
Bir kac gun once konu açmıştım spiral için bugün taktim hic hissetmedim aci filan yok doğum yapan annelere tavsiye ediyorum hemde şiddetle 😄😄😍🤗ha

Hadi canim hayorli olsun hastanedemi taktirdin saglik ocagindami bide kadin dogumami soyledin spral istiyorum diye
Bir kac gun once konu açmıştım spiral için bugün taktim hic hissetmedim aci filan yok doğum yapan annelere tavsiye ediyorum hemde şiddetle 😄😄😍🤗ha

Fatoş şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha😅😅😅

Cok guldum allah sana

Özel hastanede kadin doğum dr.una gittim spriral istiyorum diye kan taklili verdim sora taktim 🤗🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar