Sorum var Kizlar spiral

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar spiral başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 835 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar spiral
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben yeni doğum yaptimya dikislarim yok 40 spiral takilirmi illa 40cikmasimi lazım ben kaç kişiye sordum dediler artık 40 takiyorlamis doğrumu acaba ocağın 24randavu aldım inlsah takarlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar ben yeni doğum yaptimya dikislarim yok 40 spiral takilirmi illa 40cikmasimi lazım ben kaç kişiye sordum dediler artık 40 takiyorlamis doğrumu acaba ocağın 24randavu aldım inlsah takarlar
Şahsen bana doktorum 2 ay dolmadab takmam demişti. Canın rahmib toparlanması açısından

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben kırkım çıktıktan 20 gün sonra taktırdım daha erken hem kayabiliyor hemde canın acıyabiliyor

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bakırlı spiral hormonlu spiral diye iki çeşidi varmış duydunuz mu hormonlu daha iyi diye yazıyor ama bilginiz var mı doktorlar soruyor mu hangisi olsun diye

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bakırlı spiral hormonlu spiral diye iki çeşidi varmış duydunuz mu hormonlu daha iyi diye yazıyor ama bilginiz var mı doktorlar soruyor mu hangisi olsun diye
Hayır canım sormuyor direk bakırlı spiral takılıyor eğer iyi gelmezse yani yaramazsa ozaman hormonlu spiral istersen takıyorlar

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Bakırli spiralide ilk kez duyuyorum yatırımın yapıldı ilk günü doktorun birisi hastasına hap mı kullanacaksın yoksa sprilam mi takalım diye soruyordu kadında haliyle kararsız kaldı tabi abla dedim en güzeli spiral dedim ilaç falan kullanma dedim ilaç kullanırsan hep bir şüpheyle kalacaksın demistim doktorda kadına 50 kere sormuştu soruyu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar