Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 548 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan £LisaM

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 kız tam bedenine uygun almadın mı kilo aralığı yazıyor hep 😂😂tek sıkıntı 6 7 saat sonra kan dolaşımı yavaşlıyor ve kaşıntı oluyor onun dışında sorun yok
Valla boy kilo tablosu vardı ona göre aldım ama korse bu haliyle dar yapıyorlar bi de çok koşturdum bir dünya insan çay koy yemek koy vırt zırt çıkarınca dedim dünya varmış ya 😂
Canım bn bundan aldım geçen sene 200 liraya almistm ama ilk başta bir hafta göbeğimi çok iyi kapattı ama sonra o üst bölümü göbeğin altına kadar kendi kendine düşüyordu kaldır insin baya zorladı 🤣🤣 sıkıldım aynı modeldi bnmkide
Korse toplayacağına bollaşıp kendini mi kaldıramadı yani 🤭

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Valla boy kilo tablosu vardı ona göre aldım ama korse bu haliyle dar yapıyorlar bi de çok koşturdum bir dünya insan çay koy yemek koy vırt zırt çıkarınca dedim dünya varmış ya 😂

Korse toplayacağına bollaşıp kendini mi kaldıramadı yani 🤭
Hahahyt 🤣🤣çok güldüm Allah iyligini versin . Yok kız bollaşmadi hala sıkı ama üstten bir destegi olmadığı için kayıyor katlanarak🤣

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hahahyt 🤣🤣çok güldüm Allah iyligini versin . Yok kız bollaşmadi hala sıkı ama üstten bir destegi olmadığı için kayıyor katlanarak🤣
Ayyy valla param olsa kestirecem şu lanet şeyi artık şifa macununa kadar düşecem derman olsun diye okuyup üfletecem üfürükçülere çok bıktım önden baksan manken gibiyim yandan bakınca 6 aylık hamile gibiyim ya ne giysem yakışmıyor, benden küçükler doğurmadan önce Hazal derdi şimdi benden büyükler abla diyor çıldıracağımm 😂 Bari etki etti mi ya ben arada bi yenisini alırım 😅😅 artık uçan kuştan medet umar oldum 🥹🥹

Ekli dosyayı görüntüle 5167
Benim ki bundan canım ben ankara da akbaba diye bir uer var gidip oradan bizzat kontrol ederek aldım oğlum da da bu modelin ten rengini kullanmıştım onu unutmuşuö yine aynısını aldım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kalça, bacak ve karın bölgesini komple sıkılaştırıp inceltti göğüsü de dikleştirmişti canım zaten göğüs destekli de
Faydasıni gördün yani bende bundan alayım ozaman yaa ben neden resim yükleyemiyorum benimkinide gorseydiniz keşke 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Faydasıni gördün yani bende bundan alayım ozaman yaa ben neden resim yükleyemiyorum benimkinide gorseydiniz keşke 🥺
Ben kayrada baya gördüm birtanem zaten dediğim gibi göbeğim gitmişti ama ben kalçam bacağım incelsin ve karnım sıkılaşsın diye kullandım kullanırken 2 kilo da verdim düşün 😂😂

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy valla param olsa kestirecem şu lanet şeyi artık şifa macununa kadar düşecem derman olsun diye okuyup üfletecem üfürükçülere çok bıktım önden baksan manken gibiyim yandan bakınca 6 aylık hamile gibiyim ya ne giysem yakışmıyor, benden küçükler doğurmadan önce Hazal derdi şimdi benden büyükler abla diyor çıldıracağımm 😂 Bari etki etti mi ya ben arada bi yenisini alırım 😅😅 artık uçan kuştan medet umar oldum 🥹🥹
Vala canm ilk zamnlar çok ediyordu yani baya sıkınca yemen de ister istemez azalıyor ama işte tek sorunu oydu yoksa bnde göbekliyim yani şu an hamilelikten ama öncesinde mesela bnde görenler hep farkediyordu taktiğimda göbek baya yok olmuş diye 🤣🤣🤣diyet soruyorlardi 🤣🤣🤣sonradan kayınca bıraktim kullanmayı devam etsem verirdm artk kısmet olursa bebisten sonraya
Not : sana bir not da düşim korseni mutlaka kendi bedeninden küçük al bnm aldıklarım hep iki beden küçük 😜

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Vala canm ilk zamnlar çok ediyordu yani baya sıkınca yemen de ister istemez azalıyor ama işte tek sorunu oydu yoksa bnde göbekliyim yani şu an hamilelikten ama öncesinde mesela bnde görenler hep farkediyordu taktiğimda göbek baya yok olmuş diye 🤣🤣🤣diyet soruyorlardi 🤣🤣🤣sonradan kayınca bıraktim kullanmayı devam etsem verirdm artk kısmet olursa bebisten sonraya
Not : sana bir not da düşim korseni mutlaka kendi bedeninden küçük al bnm aldıklarım hep iki beden küçük 😜
Yeme de sorun yok, benim kız zaten anasına yardımcı 😬 Önce kendi yiyor sonra hadi kalk diyor çekiştiriyor ağlıyor rahat vermiyor bir haftadır açım iştahımı kaçırıyor sağolsun 😂 Şöyle benimkinin maaşa kadar bi bakınayım da yatar yatmaz alayım o zaman medet yaa medet 🤲🤲

£LisaM

Kayıtlı Üye
rank
Yeme de sorun yok, benim kız zaten anasına yardımcı 😬 Önce kendi yiyor sonra hadi kalk diyor çekiştiriyor ağlıyor rahat vermiyor bir haftadır açım iştahımı kaçırıyor sağolsun 😂 Şöyle benimkinin maaşa kadar bi bakınayım da yatar yatmaz alayım o zaman medet yaa medet 🤲🤲
Hayırlısı bakalm canm inşallah veririsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar