Sorum var Kızlar sürekli bir iki gündür pembe akıntı oluyorum.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar sürekli bir iki gündür pembe akıntı oluyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 897 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sürekli bir iki gündür pembe akıntı oluyorum.
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kanım bile normale gelmiş ona çok sevindim 🤗

Gittim sorun yokmuş herşey yolunda gayet güzel dedi. Testler yaptı hiçbir sorun çıkmadı çok şükür sadece artık daha sık kontrollere gidilecekmiş. 20 günde bir gel artık dedi bu haftalarda galiba böyle 🤗🤗
Çok şükür çiçeğim evet bu hafta öyle 36 dan sonra haftada bir çağırır

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Peki lekelenme için bir şey dedi mi balım şükür sıkıntı olmasında Paşa'nın keyfi nasıldı
Bir sorun yok dedi lekelenme içinde neden olduğunu anlamadım çünkü sebep olacak bişey yok dedi. Gayet iyi dedi 2100 gram olmuş keyfi yerinde durduğu yerde durmuyor geziyor balık 😅😅🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah hiç bı sorun çıkmaz 😊
İnşallah az kaldı gelecek minnak Kayra'm 🥰🥰

Çok şükür çiçeğim evet bu hafta öyle 36 dan sonra haftada bir çağırır
Nst nasıl zor ya sıkıntıdan patladım 😅😅 yarım saat sırt üstü yatmak hareketsiz zormuş acaba her gittiğimde bu nst olacak mı 🤦😅😅

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bir sorun yok dedi lekelenme içinde neden olduğunu anlamadım çünkü sebep olacak bişey yok dedi. Gayet iyi dedi 2100 gram olmuş keyfi yerinde durduğu yerde durmuyor geziyor balık 😅😅🤗🤗

İnşallah az kaldı gelecek minnak Kayra'm 🥰🥰

Nst nasıl zor ya sıkıntıdan patladım 😅😅 yarım saat sırt üstü yatmak hareketsiz zormuş acaba her gittiğimde bu nst olacak mı 🤦😅😅
Olacak çiçeğim sen yine yarım saat yatmışın benim oğlan sağolsun 1 saat 15 dakika sürdü ilk nst 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç nstye sokarlar diye düşünmedim daha ufak diye düşünüyordum oysa aç karnına gitmiştim meğer tok olmak gerekiyormuş kek yedim girdim 😅😅 1 saatte baya uzun yaaa nasıl dayandın 😅😅🤦
Az daha uyuyacaktım benim canavar yerinde durmadı ordan oraya gitti cihaza vurup kaydırdı hemşireler sinir krizi geçirmişti 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar