Kızlar sürekli hamileyim😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlar sürekli hamileyim😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,406 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sürekli hamileyim😂😂
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu aralar rüyalarımda sürekli hamileyim. Bir gece doğum yapıyorsam diğer gece bebek alışverişine çıkıyorum. Dün gecede tanımadığım görmediğim biri sadece sesi var elini karnına koy bak hissedeceksin dedi elimi koyuyorum bebek oynuyor karnımda göya ben hamile olduğumu orda anlıyormuşum. Ulan diyorum bu bir sinyal mi kaza kurşununa mı gidicem 😂😂
Olabilir yoksa varmı kız hadi inşallah

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar bu aralar rüyalarımda sürekli hamileyim. Bir gece doğum yapıyorsam diğer gece bebek alışverişine çıkıyorum. Dün gecede tanımadığım görmediğim biri sadece sesi var elini karnına koy bak hissedeceksin dedi elimi koyuyorum bebek oynuyor karnımda göya ben hamile olduğumu orda anlıyormuşum. Ulan diyorum bu bir sinyal mi kaza kurşununa mı gidicem 😂😂
Yakınlarda bir bebek dahamı geliyor acaba canım😁 Hayırlara vesile olsun rüyan canım🤗

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben anlamam rüyada var denmiş 😅😅
Alllllaaaaaaahhhhhh hakikaten olur mu olur😏😏🤣🤣🤣
Hayr olsun rüyaların inşaAllah canım ama bu bir sinyal olabilir 😂😂
Hayır olsun rüyada mesaj mi var acaba 😅😅
Olabilir yoksa varmı kız hadi inşallah
Yakınlarda bir bebek dahamı geliyor acaba canım😁 Hayırlara vesile olsun rüyan canım🤗
Kız dur delirmeyin 😂😂 daha uraz 9 aylık bide hamile kalırsam erenköy ruh ve sinir hastalıkları yolu gözükür bana 😂😂😂😂

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kız dur delirmeyin 😂😂 daha uraz 9 aylık bide hamile kalırsam erenköy ruh ve sinir hastalıkları yolu gözükür bana 😂😂😂😂
Benimkide Alparslanın kardeşi olsun diyip duruyor çocuğu severken oğlum kardeşin olsun artık birlikte oynarsın diyerek yer yapıyor kendince ama benimde asla tahammülüm yok bende diyorum Bakırköyde yatarım Rabbim yokluluklarını göstermesin inşaAllah ama gerçekten insan yıpranıyor büyütürken bütün gece beni pert etti boynum tutulmuş şuan 🤕

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
😅😅😅 Hadi hadi ikisi bir büyür işte oldu bitti 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide Alparslanın kardeşi olsun diyip duruyor çocuğu severken oğlum kardeşin olsun artık birlikte oynarsın diyerek yer yapıyor kendince ama benimde asla tahammülüm yok bende diyorum Bakırköyde yatarım Rabbim yokluluklarını göstermesin inşaAllah ama gerçekten insan yıpranıyor büyütürken bütün gece beni pert etti boynum tutulmuş şuan 🤕
Sende doğur kız 😅😅

Son düzenleme:

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Anammmm begüm dikkatttt

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Alparslan ne kadarlık şuan benimkide gitmeden önce bu 2 yaşına gelmeden yapalım dedi suratına kahkaha atmadım anırdım resmen 😂

😅😅😅 Hadi hadi ikisi bir büyür işte oldu bitti 😅

Sende doğur kız 😅😅
İkisi bir mi büyür😂😂😂 bak bu manyak 3 aylıkken anne demeye başladı 5 aylıken ağzında 4 tane diş vardı 8 aylıkken yürümeye başladı normal bir çocuk değil gelecekte beni ne bekliyor bilmiyorum 😂😂😂 akıl sağlığımdan süphe ediyorum 😂😂😂

Anammmm begüm dikkatttt
Rüyalarım subliminal gönderiyor sineeeemm 😂😂

Ekli dosyalar

• VID_20211112_130558.mp4
    71.5 MB · Görüntüleme: 0
Tüm sayfalar yüklendi.