Kızlar suyum geldi galiba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seven tarafından oluşturulan Kızlar suyum geldi galiba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,880 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar suyum geldi galiba
Konbuyu başlatan Seven
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Ben yerinde olsam bi dakika beklemem belki bebeğin susuz kalır ihtimale bırakma git bi görün lütfen en fazla bakarlar önemli bişey yoksa geri dönersin hadi cnm
Eşim evde değil işte yarım saat sonra gelicek sancım fln olmaması normalmı peki hafifi ypk denecek kadar az ağrılarım çünkü

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
38 haftalık gebeyim az çnce afedersiniz lavaboya gittim küçük abdestimi yapmaya kalktım mesanem boşaldığına enim 5 dk arayla iki defa üst üste gittim 3de tekrar idrarımı yaptıktan spnra dizime kadar su gibi bişi aktı ama durdu suyum gelmişmidir sizce doktora gitmelimiyim sancım yok ama hafiften sırtım ağrıyo ama abartılacak kadar değil
Canım benim suyum geldi önce iki doğumda da benimki birden boşalıyordu durmuyordu. Dizine kadar geldiyse suyun gelmiştir. Zamanı da dolmuş zaten bebeğin sağlıkla alırsın kucağına İnşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim evde değil işte yarım saat sonra gelicek sancım fln olmaması normalmı peki hafifi ypk denecek kadar az ağrılarım çünkü
Normal canım su geldi diye sancı gelmez hemen benim sancım hiç olmamıştı suni sancı ile yaptım iki doğumumu da

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğumdayken suyumu patlattı doktor suyum geldikten 20 dk sonra ilk sancım vurdu ama bu illaki değişiyordur bünyeden bünyeye
Yanılıyor olabilirmiyım acaba dıye korkuyorum çunku idrarımı yaptıktan sonra afedersiniz kalktım istemsizce dizime kadar ıslandım çok da değil ama ıslandım yanı ilk hamileliğim neyin nasıl olduğunu da bilmiyom af buyurun lütfen

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yanılıyor olabilirmiyım acaba dıye korkuyorum çunku idrarımı yaptıktan sonra afedersiniz kalktım istemsizce dizime kadar ıslandım çok da değil ama ıslandım yanı ilk hamileliğim neyin nasıl olduğunu da bilmiyom af buyurun lütfen
Kız ayıbı mı olur bunun 😂 bi arkadaş yazmış bak orda bazısının parça parça gelir suyu diye doğru bilgi oda zaten doğum haftandasın suyun azı çoğu olmaz bebek kuruda kalırsa doğumu başlatır zaten doğru pozisyondaysa hastane yolun gözüktü yani. Allah kolay doğum nasip etsin inşallah

Seven

Kayıtlı Üye
rank
Kız ayıbı mı olur bunun 😂 bi arkadaş yazmış bak orda bazısının parça parça gelir suyu diye doğru bilgi oda zaten doğum haftandasın suyun azı çoğu olmaz bebek kuruda kalırsa doğumu başlatır zaten doğru pozisyondaysa hastane yolun gözüktü yani. Allah kolay doğum nasip etsin inşallah
Sancılarım hafiften başlamış gittim doktora herşey yolunda dedi bir sıkıntı yok çok şukur

B

Bbb

Guest
38 haftalık gebeyim az çnce afedersiniz lavaboya gittim küçük abdestimi yapmaya kalktım mesanem boşaldığına enim 5 dk arayla iki defa üst üste gittim 3de tekrar idrarımı yaptıktan spnra dizime kadar su gibi bişi aktı ama durdu suyum gelmişmidir sizce doktora gitmelimiyim sancım yok ama hafiften sırtım ağrıyo ama abartılacak kadar değil
İlk hamileliğimde aynısını yaşadım suyum gelmiş hemen suni sancı ile doğumu başlattılar iyi ki gitmişim çünkü bebeğimin boynuna kordon dolanmış. Mutlaka git canım ihmal etme.

Tüm sayfalar yüklendi.