Sorum var kızlar taşınıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan kızlar taşınıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 288 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kızlar taşınıyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
saol
Ay çok sevindim ya 😍😍 hadi hayırlı olsun canım benim rabbim huzurunu hiç bozmasın 🤲🏻
saol canm benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok sevindim canım. Gözün aydın 🥰 erkeklerin kafası geç basıyor. Sonunda doğruyu görüyorlar. Rabbim gönlündekini sana nasip etsin inşallah 🤲❤️
biraz gec oldu ama inşallah gidecem şimdiki sorunda cocuklarin okulu eltilerim şimdide ona el atmişlar diyolarki okul bitinceye kadar burda kalin taşinmayin bwn yok diyorum eşim onlarin sozune biraz ılımlı bakiyo bu konuda biraz buzdaribim işte

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
benim evim cok kucuk oldugu icin ve eltilerimle kaynanamlarla anlaşamadigim icin taşinmak istiyodum eşim kabul etmiyodu ben babamlara olene kadar bakacam deyip deyip duruyodu ve bağzi yaşadiklarimiz seyden dolayı artik eşimde gitmek istiyo bu binadan diyoki böylesi cok daha iyi olacak ikimiz icinde diyo ayy cok mutluyum inşallah dua edun kizlar bayramda kendi evimde olim
Ay abla çok ama çok mutlu oldum sen daha önceden de istiyordun buraya yazmıştın dua ettim hatta sana inşallah oda kendi evini ayırir inşallah diye sonunda ayrılıyorsun inşallah evini ayırdıktan sonra çocukların ile eşinle çok mutlu huzurlu olursunuz 🙏🤲🥰💞💞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
benim evim cok kucuk oldugu icin ve eltilerimle kaynanamlarla anlaşamadigim icin taşinmak istiyodum eşim kabul etmiyodu ben babamlara olene kadar bakacam deyip deyip duruyodu ve bağzi yaşadiklarimiz seyden dolayı artik eşimde gitmek istiyo bu binadan diyoki böylesi cok daha iyi olacak ikimiz icinde diyo ayy cok mutluyum inşallah dua edun kizlar bayramda kendi evimde olim
Gözün aydın kuzum rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🤲

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım hayırlısıyla kendi düzenini kur inşallah

Elif Türkmen

Kayıtlı Üye
rank
🐍🐍🐍🐍

Tüm sayfalar yüklendi.