Sorum var Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 708 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar tekrardan hastaneye gitim doktora gorundum
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Doktor dedi bebeğin sağlığı iyi birşey yok varisten bahsettim dedi doğuma yakın muayene edecem seni Altan şimdi baksam bile doğuma kadar çoğalır şuan erkn birşey demem ama dedi elimizden geleni normal doğum yapacan kötü birşey olmaz dedi ama yinede kontrole gel dedi ama bebeğim tersmis doktor dedi doğuma kadar duzelmese sezeryan olacakmisim
Canim benim oğlumda tersti 33 haftadan sonra döndü senin de döner insaALLAH

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ne olursa olsun kendini yorma sağlık bu şakaya gelmez üstelik sen şu an hem kendi sağlığından hem de karnındaki canın sağlığından sorumlusun bırak işler kalsin iki işi de eksik yap kendine bebeğine iyi bak sağlıkla kucağına al inşallah

Geçmiş olsun canım ne olursa olsun kendini yorma sağlık bu şakaya gelmez üstelik sen şu an hem kendi sağlığından hem de karnındaki canın sağlığından sorumlusun bırak işler kalsin iki işi de eksik yap kendine bebeğine iyi bak sağlıkla kucağına al inşallah
Amin cnm 🙏🤲 çok sağol Allah sizlerede razı olsun hep destek çıktıniz bana ailem oldunuz İYKİ hepiniz varsınız Allah yolunuzu rast getirsin 🙏🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor dedi bebeğin sağlığı iyi birşey yok varisten bahsettim dedi doğuma yakın muayene edecem seni Altan şimdi baksam bile doğuma kadar çoğalır şuan erkn birşey demem ama dedi elimizden geleni normal doğum yapacan kötü birşey olmaz dedi ama yinede kontrole gel dedi ama bebeğim tersmis doktor dedi doğuma kadar duzelmese sezeryan olacakmisim
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar