Kızlar testim silik çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_kavillioğlu tarafından oluşturulan Kızlar testim silik çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,904 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar testim silik çıktı
Konbuyu başlatan Merve_kavillioğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Merve_kavillioğlu

Kayıtlı Üye
rank
Cnm hayırlı olsun 💕💕 adetin kaç gün gecikti.. ve ilk gebeliğin mi olacak ..sen her ihtimale rağmen git bı kan testi ver gebelik için
Allah’ım razı olsun kuzum 7 bugün le gecikti kuzum ilk olucak kuzum 2. Testinde yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı bir hayal kırıklığı yaşamam inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde silik çıkmıştı hayırlı olsun🥰🥰
İnşallah vardır kuzum 2. Yi yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İnşallah kuzum vardır ya olmaz diye korkuyorum Allah razı olsun kardeşim benim 😍😍😘❤️

Allahım razı olsun inşallah tüm isteyen lere nasip etsin inşallah 🤗🤗🤲🤲😘😘

Yaaaa minnoş o daha inşallah çıkar kan dada korkuyorum 🤲🤲🤲🥺🥺🥺

Allahım razı olsun kuzum benim Rabbim tüm isteyen lere nasip etsin inşallah hayırlısı ile 🤲🤲🤲

Allahım razı olsun kuzum benim Rabbim tüm isteyen lere nasip etsin inşallah hayırlısı ile 🤲🤲🤲
Benimde çok silik çıkmıştı kuzum kan verdim beta 15 çıktı doktor bile şaşırmıştı bu kadar erken nasıl farkettin diye. Şuan 12 haftalık olucaz. Rabbim sanada bu mutluluğu yaşatsın inşallah🥰🤭

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Allah’ım razı olsun kuzum 7 bugün le gecikti kuzum ilk olucak kuzum 2. Testinde yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı bir hayal kırıklığı yaşamam inşallah

İnşallah vardır kuzum 2. Yi yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı
Rabbim gönlüne göre versin canm kan ver ki betan kaç ona göre öğren bizimlede paylaş ki sevinelim🥰 Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin🤲

Merve_kavillioğlu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde çok silik çıkmıştı kuzum kan verdim beta 15 çıktı doktor bile şaşırmıştı bu kadar erken nasıl farkettin diye. Şuan 12 haftalık olucaz. Rabbim sanada bu mutluluğu yaşatsın inşallah🥰🤭
Maşallah suphanallah kuzum Rabbim sizi esirgesin inşallah kuzum bende de olur ya 🥺🥺🥺😘🤗🤲🤲

😍😍 Hayırlı olsun kuzum daha minicik demek ki meleğin 🤭 Kan ver bakalım bugun hayırlısı ile netliğe kavuşsun
Allahım razı olsun inşallah hayırlısı ile bir kaç gün daha bekleyelim diyoruz netlik için normal teste devam edicem 🤭🤭🤭
Rabbim gönlüne göre versin canm kan ver ki betan kaç ona göre öğren bizimlede paylaş ki sevinelim🥰 Allah isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin🤲
İnşallah kuzum hayırlısı ile inşallah 😘😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.