Kızlar testim silik çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_kavillioğlu tarafından oluşturulan Kızlar testim silik çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,900 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar testim silik çıktı
Konbuyu başlatan Merve_kavillioğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Allah’ım razı olsun kuzum 7 bugün le gecikti kuzum ilk olucak kuzum 2. Testinde yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı bir hayal kırıklığı yaşamam inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah vardır kuzum 2. Yi yaptım ama o kadar belirgin çıkmadı
Cnm ya o ilk heycan çok farklı benimde ilk gebelik Allah gönlüne göre verir insalalh kan testi verdin mi cnm hemen git kan tetsi ver sonuç belli olur bizede haber ver 🥰

Merve_kavillioğlu

Kayıtlı Üye
rank
Stres yapma kuzum sakın Dusunme adetını hıc Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin 🤲
Amin kuzum inşallah ya 🤲
Küçük olduğu için öyle çıkmıştır kalbini ferah tut sen🌸🦋
İnşallah kuzum benim ya 🤲🤲🤲😘
Cnm ya o ilk heycan çok farklı benimde ilk gebelik Allah gönlüne göre verir insalalh kan testi verdin mi cnm hemen git kan tetsi ver sonuç belli olur bizede haber ver 🥰
Bir kaç güne kadar inşallah hayırlısı ile vericem kuzum bugün gene test yaptım tam netti kuzum artık eminim hamd olsun Rabbim e tüm isteyen lere nasip etsin inşallah hayırlısı ile 😘😘😘🤲🤲🤲🤲😍 çok farklı bir duygu 🥺🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum inşallah ya 🤲

Bir kaç güne kadar inşallah hayırlısı ile vericem kuzum bugün gene test yaptım tam netti kuzum artık eminim hamd olsun Rabbim e tüm isteyen lere nasip etsin inşallah hayırlısı ile 😘😘😘🤲🤲🤲🤲😍 çok farklı bir duygu 🥺🥺
Kuzum bugün kan verseydin keşke sağlıklı mı sağlıksız mı yükseliyor kontrollerini yapsınlar kaydını açsınlar

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum inşallah ya 🤲

Ee hadi gözün aydın cnm erken ver ki ona göre doktor sana folik asit yazsın bebek için önemli 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin kuzum inşallah ya 🤲

Kuzum en azından kanı şimdiden ver hem doktorun senin için yazacağı ilaç filan olur belki bide folik asit başlangıcı sonra gebelik kaydı hepsini cikartirsin sonra beta HCG nasıl yükseliyor sağlık mı sağlıksız mı vs.

Tüm sayfalar yüklendi.