Kizlar ya baka bilirmisin rica etsem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar ya baka bilirmisin rica etsem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar ya baka bilirmisin rica etsem
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
28+1günlük olduk ama sol dizimde uyusukluk var normalmi sizce sadece diz kismimda bir uyusukluk var acaba doktora gitmeme gerek varmi 2 3 gündür var bu uyusukluk.
Yel girmiş olabilir canım benimde bacağımda var ama uyuşukluk deil rahat hareket etmiyo diğer ayağıma göre ama hep soluma yatmaya özen gösteriyorum öyle sağlıklı diye gece boyu ağırlık biniyo ondandır diye düşünüyorum benim kini diğer gebeligimdede öyle olmuştu çok rahatsız ediyorsa kafana takma kadar git bı görün doktora film falan cekemezler zaten muayene eder elle ancak

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Canim bebekle ilgili oldugunu sanmiyorum ben uyusukluk neden olurki gecer umarim saglicakla kal
Amin insallah canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yel girmiş olabilir canım benimde bacağımda var ama uyuşukluk deil rahat hareket etmiyo diğer ayağıma göre ama hep soluma yatmaya özen gösteriyorum öyle sağlıklı diye gece boyu ağırlık biniyo ondandır diye düşünüyorum benim kini diğer gebeligimdede öyle olmuştu çok rahatsız ediyorsa kafana takma kadar git bı görün doktora film falan cekemezler zaten muayene eder elle ancak
Ya agri falan yok sadece uyusuk bir bölgesi hayirlisi insallah

O ayağına kramp girdiyse üç dört gün ağrı yapar özellikle baldır kısmı bende çok ağrıyor kramp sonrası
Hic daha kramp agrisi yasamadim canim

O ayağına kramp girdiyse üç dört gün ağrı yapar özellikle baldır kısmı bende çok ağrıyor kramp sonrası
Hic daha kramp agrisi yasamadim canim
Kuzum varis başlangıcı olabilir bacaklarına soğuk su tuttun sonra ayağının altına yastık koyup uzan
Ewet soguk suya tutunca aciliyo ama ayakta kalinca yine uyusuyo

Tüm sayfalar yüklendi.