RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canınız çekmesin k.bakmayın hamis anneler..😊🤍
Ben Hamburger,ezogelin çorbası ,kola,tatlı olarakda eşim işten gelirken biraz tulumba birazda halka tatlısı almış
Sizde neler var😍
Afiyet olsun canım benim rabbim kabul etsin inşallah 🤲 bende bugün taze fasulye tavuk suyu çorbası salata tatlı olarakda trilece yaptim çok severim

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Ayran çorbası
Orman kebabı
Pilav cacık yaptım bende tatlıyı eşim gelirken alır inşaAllah 😍 🥳
Ellerine sağlık canım..🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Afiyet olsun canım benim rabbim kabul etsin inşallah 🤲 bende bugün taze fasulye tavuk suyu çorbası salata tatlı olarakda trilece yaptim çok severim
Offf seninde menü müthiş😍
Ellerine sağlık 🤍

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hülya ben bir ara denedim trileçeyi çorba gibi olmuştu daha 14 yaşında falandım ablam iyi hatırlar🤣🤣 @Gamze Hümeyra
Beğenmedim sırf bizimkiler görüp alay etmesinler diye karşıda suriyeliler oturuyodu bnde onlara verdim yazık bide annesini çagıriyodu mama mama gel.bak biri bize yemek getirmiş ama küçüktüm ozamnlar bu ara da dalga geçmedim asla sadece durumları yok diye verdim onlara 😊🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canınız çekmesin k.bakmayın hamis anneler..😊🤍
Ben Hamburger,ezogelin çorbası ,kola,tatlı olarakda eşim işten gelirken biraz tulumba birazda halka tatlısı almış
Sizde neler var😍
Ah ah 🥺🥺bugün açlık şekerimin sınırda olduğunu öğrendim doktorum her şeyi yasakladı 😂😂doğuma kadar ot yiyeceğim resmen şaka gibi . Tatlı da ysak varya 😂😂içim içimi yiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar