RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 704 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı RAMAZAN MENÜNÜZDE NE VAR KIZLAR NE YAPTINIZ BAKAM😊🤍
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hülya ben bir ara denedim trileçeyi çorba gibi olmuştu daha 14 yaşında falandım ablam iyi hatırlar🤣🤣 @Gamze Hümeyra
Beğenmedim sırf bizimkiler görüp alay etmesinler diye karşıda suriyeliler oturuyodu bnde onlara verdim yazık bide annesini çagıriyodu mama mama gel.bak biri bize yemek getirmiş ama küçüktüm ozamnlar bu ara da dalga geçmedim asla sadece durumları yok diye verdim onlara 😊🤣
Ahahha kız Allah seni güldürsün canım benim ya cagnur bende küçükken kek yapmak istedim öğretmenim istedi anneme dedim ben yapacam 4 kere yaktım 🤭🤭🤭🤭🤣🤣 naptiysm olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gebze ye yakın olaydın iftar sonrası kaçardım 🤭🤭😁
🤣🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahha kız Allah seni güldürsün canım benim ya cagnur bende küçükken kek yapmak istedim öğretmenim istedi anneme dedim ben yapacam 4 kere yaktım 🤭🤭🤭🤭🤣🤣 naptiysm olmadı

🤣🤣🤣
Hayır birinciye yaktın tamam 2. Ye yaktın onada tamam 3 de de yaktın 😂😂ben olsam 4 yapmazdım yani zaten benim de küçükken elim pek hamarat değildi bir kere yağsız tuzsuz yumurta yaptığımı hatırlıyorum 😂😂ah ah ne günlerdi ya

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canınız çekmesin k.bakmayın hamis anneler..😊🤍
Ben Hamburger,ezogelin çorbası ,kola,tatlı olarakda eşim işten gelirken biraz tulumba birazda halka tatlısı almış
Sizde neler var😍
Afiyet olsun canım ellerine sağlık 🥰benimde orman kebabı bulgur pilavı salata kola🥰 tatlı da magnolia dünden kalma ve bimdeki çikolatalı pasta🥰(not;pilav da dünden kalma ama kimsenin haberi yok 🤣🤣🤣)yeni yaptım sanıyorlar

🤣🤣🤣
Sende az değilsin ha kız 🤣🤣

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayır birinciye yaktın tamam 2. Ye yaktın onada tamam 3 de de yaktın 😂😂ben olsam 4 yapmazdım yani zaten benim de küçükken elim pek hamarat değildi bir kere yağsız tuzsuz yumurta yaptığımı hatırlıyorum 😂😂ah ah ne günlerdi ya
Ayşenur vallaha ya bende inatciyim illa olacak dedim 🤣🤣🤣

Afiyet olsun canım ellerine sağlık 🥰benimde orman kebabı bulgur pilavı salata kola🥰 tatlı da magnolia dünden kalma ve bimdeki çikolatalı pasta🥰(not;pilav da dünden kalma ama kimsenin haberi yok 🤣🤣🤣)yeni yaptım sanıyorlar

Sende az değilsin ha kız 🤣🤣
Alyam oyleyimdir 🥴🥴🥴🥴🥴🥴🤣

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben Hamburger,ezogelin çorbası ,kola,tatlı olarakda eşim işten gelirken biraz tulumba birazda halka tatlısı almış
Sizde neler var😍
Ben bugün makarna salata çorba yaptım canım dün ağır yemek yapmıştım bugün hafif olsun istedim tatlı olarak da kurabiye var çikolata felan ☺

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sizde neler var😍
Ben hiçbir şey yapamadım canım 😣sabahtan beri bi tek Elisa yla vakit geçirip duş almak oldu onu bile zar zor yaptım ağrıdan eşim zaten işte bende artık yumurta kırarım o bile gözümde büyüyor 😮‍💨😮‍💨

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok mu kötüsün Aleynam 🥺
Dayanamıyorum artık gerçekten ağrıdan geceleri zaten daha şiddetliydi şimdi gündüzlerde başladı bugün daha bi ayrı artık oturup ağladım her yerim böyle sanki elektrik çarpmış gibi uyuşuk dokunamıyorum acıdan özellikle rahmim belim ve Dikişlerim artık Allah günah yazmasın Allah'ım al canımı diyorum eğilirken bacak aralarım kalçam bile acıyor nefesim kesiliyor dayak yemiş gibiyim aynı oturdum valla kahvaltılık yiyorum yumurta bile kırmadım tansiyonum düştü artık gece bacak ağrısından uyuyamıyorum gündüz ayrı kalkamıyorum en ufak idrarım bile olsa rahmime dikişlerime bıçak saplıyolar sanki sabaha kadar elli kere lavaboya gidiyorum çok yoruldum 😣😣

Tüm sayfalar yüklendi.