Kizlar yardım edin akıl verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilal azra tarafından oluşturulan Kizlar yardım edin akıl verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,308 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardım edin akıl verin
Konbuyu başlatan Hilal azra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Hilal azra

Kayıtlı Üye
rank
39-1 haftalık hamileyim dün ağrım olduğu için acile gittim 2 santim açılma var dediler ama sancı az diye eve gönderdiler sancım siklasinca veya suyun gelince gel dediler gündüzleri fazla olmuyo ama akşamları aşırı ağrım oluyo ve 4 gündür geçmeyen bel ağrım var ne yapmalıyım

Sinem

Kayıtlı Üye
rank
Insallah sağ salim alırsınız kucagınıza, bende 35+6 haftalık hamileyim. Dört gözle bekliyorum dogmasını bebegimin. Doktorunuzla görüsün bence en dogru bilgiyi kontrol edip o söyleyecektir. Sizinde iciniz rahat eder en azından. Agrılarınız azalmış olsada nacizane tavsiyem yinede doktorunuz ile görüşmeniz yönünde . En azından tam olarak hangi durumların normal oldugunu, hangi durumlarda kesinlikle hastanede olmanız gerektigi yönünde bilgi verir size.

Hilal azra

Kayıtlı Üye
rank
Insallah sağ salim alırsınız kucagınıza, bende 35+6 haftalık hamileyim. Dört gözle bekliyorum dogmasını bebegimin. Doktorunuzla görüsün bence en dogru bilgiyi kontrol edip o söyleyecektir. Sizinde iciniz rahat eder en azından. Agrılarınız azalmış olsada nacizane tavsiyem yinede doktorunuz ile görüşmeniz yönünde . En azından tam olarak hangi durumların normal oldugunu, hangi durumlarda kesinlikle hastanede olmanız gerektigi yönünde bilgi verir size
İnşallah Kızımda hiç böyle olmamıştı 38-4 de doğum yapmıştım ama sancım var diye hastaneye gittiğim gün doğum yaptım ama bu çok zor geciyo Dr bekle dedi ama dayanabilir miyim bilmiyorum

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
39-1 haftalık hamileyim dün ağrım olduğu için acile gittim 2 santim açılma var dediler ama sancı az diye eve gönderdiler sancım siklasinca veya suyun gelince gel dediler gündüzleri fazla olmuyo ama akşamları aşırı ağrım oluyo ve 4 gündür geçmeyen bel ağrım var ne yapmalıyım
Ayy bende bu sekil cok bekledim en son 39+4 te sancim sıklaştı hastaneye yattim bebek gelmedi bi turlu sezeryana alindim malesef

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bence gitmelisin hastaneye canım rabbim yardımcın olsun inşallah

Ya benimde 2ci bebeyimde öyle oluyordu akşamları sancı geliyprdu 40 haftayı geçtim ben
Ama sorun varmş bende başı uzamış takılmış çıkamıyordu.
Şimdi sen dogurmuşsundir kedin. 40 bile çıkmış. Erkekmi kızmı bebişin

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Açılma varken seni nasıl eve gönderiyorlar ya suni sancıyla doğurtmaları lzm ya da gözlem altında tutmaları lzm bizim buradaki hastane öyle yapıo yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar