Kizlar yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Kizlar yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardim
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim oglan 4 aylik ayin 30 da 5 girecek bu 4 ay sendromudur nedir beni bitirdi ne yiyo ne iciyo ne uyuyo ne yere koyunca duruyo napiyim ben sürekli agliyo gece yüz üstü yatmak istyo yere koyuyorum kendini dönderip agliyo doktorumuz mama yedigi icin tadimlara baslaya bilirsin demisti tadim yaptiruyorum bu sefer mama yemek istemiyo cok buyuk skintim napyim ben sizc⁷e🤦‍♀️🤦‍♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar benim oglan 4 aylik ayin 30 da 5 girecek bu 4 ay sendromudur nedir beni bitirdi ne yiyo ne iciyo ne uyuyo ne yere koyunca duruyo napiyim ben sürekli agliyo gece yüz üstü yatmak istyo yere koyuyorum kendini dönderip agliyo doktorumuz mama yedigi icin tadimlara baslaya bilirsin demisti tadim yaptiruyorum bu sefer mama yemek istemiyo cok buyuk skintim napyim ben sizc⁷e🤦‍♀️🤦‍♀️
Ayy aynı benim oğlan valla savaşıyoruz emmesi için kendi isteyince güzel emiyor ama sonrası beter 😂😂ben evde kriz geçiriyorum artık ama ona ayak uyduruyor um şükür ben tadım yatırırken beni zorlamıyor

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Ayy aynı benim oğlan valla savaşıyoruz emmesi için kendi isteyince güzel emiyor ama sonrası beter 😂😂ben evde kriz geçiriyorum artık ama ona ayak uyduruyor um şükür ben tadım yatırırken beni zorlamıyor
Benimkide tadimlarda sorun yok gayet güzel tadiyo ama mama ya geldimmi sira yemiyo 🤦‍♀️ayy 2 gün hic düzgün uyumadi gündüz oturup bende onunla agladim kafayi yedim resmen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimkide tadimlarda sorun yok gayet güzel tadiyo ama mama ya geldimmi sira yemiyo 🤦‍♀️ayy 2 gün hic düzgün uyumadi gündüz oturup bende onunla agladim kafayi yedim resmen
Ah aha kuzum anlıyorum seni benim oğlan da ağlıyor sakinleşeib diye bekliyorum oda yok daha çok bağırıyor artık ağlamasına çözüm buldum yere koyup onunla oyunlar oynuyorum anca yada değişik şeyler gösteriyorum anca öyle duruyor dün sabahtan aksam kadar uyudu gece uyandı 2 3 saat oynamak zorunda kaldık 😂😂

BusrAli

Kayıtlı Üye
rank
Aynı benim gibi ayın 27 sinde 5 aya giricez çok huy değiştirdi Durmuyor akşama kadar onunla uğraşıyorum 4 ay sendromu varmış çocukların huy değişimlerini başladığı ay allah yardımcımız olsun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Ah aha kuzum anlıyorum seni benim oğlan da ağlıyor sakinleşeib diye bekliyorum oda yok daha çok bağırıyor artık ağlamasına çözüm buldum yere koyup onunla oyunlar oynuyorum anca yada değişik şeyler gösteriyorum anca öyle duruyor dün sabahtan aksam kadar uyudu gece uyandı 2 3 saat oynamak zorunda kaldık 😂😂
Aksam 8 de uyuyan cocugum 10 da yatiyo artik düsün yani🤦‍♀️😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynı benim gibi ayın 27 sinde 5 aya giricez çok huy değiştirdi Durmuyor akşama kadar onunla uğraşıyorum 4 ay sendromu varmış çocukların huy değişimlerini başladığı ay allah yardımcımız olsun
Benimkide 30 da 5 giricek allahim her gün bi kat daha fazla dua ediyorum su 4 ay bitsin die 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aksam 8 de uyuyan cocugum 10 da yatiyo artik düsün yani🤦‍♀️😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimkide 30 da 5 giricek allahim her gün bi kat daha fazla dua ediyorum su 4 ay bitsin die 😂
Ahqhhqq benimde düzenli uyurdu 9.5 dedimi yatakdaydı artık 12 1😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Dediğin gibi canım 4 ay sendromu geçiş döneminde ağlamaya başlayınca kucağına al dikkatini dağıt oyuncak göster renkli şeyler konuş bebeginle müzik aç. Yeme konusunda da doktorunun önerdiği şekilde yoğurtla tadıma başlayabilirsin yemesi içinde zorlama geçici dönem sabret

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar