Kızlar yardımcı olun lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olun lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,025 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olun lütfen
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahsen kızın annesi

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
11+4 Haftalik hamileyim zayıflama sürecinde hamile kaldım 73 kiloyken ama şuan kendimi 100 kilo hissediyorum sanki her yerim şişiyor mide bulantısından doğru düzgün birsey de yiyemiyorum bu beni çok mutsuz ediyor giydiklerimi bile yakıştıramıyorum üstüme olmuyorlar bir de çalışıyorum benim gibi yaşayan oldu mu acaba

Esra ede

Kayıtlı Üye
rank
Bende suan 74 kiloyum benmde kiyaflerim olmuyor cok sisman gozukuyirum ama napalim mecbur vitaminli biseyler ye bebege faydasi olsun dogumdan sonra cocugun pesinden kosarken zayflariz takma o kdar kafa bisey yemezsen cocukta zayf kalir

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
11+4 Haftalik hamileyim zayıflama sürecinde hamile kaldım 73 kiloyken ama şuan kendimi 100 kilo hissediyorum sanki her yerim şişiyor mide bulantısından doğru düzgün birsey de yiyemiyorum bu beni çok mutsuz ediyor giydiklerimi bile yakıştıramıyorum üstüme olmuyorlar bir de çalışıyorum benim gibi yaşayan oldu mu acaba
Canım ben 80 kilo oldum 7. Ayıma kadar 17 kilo almışım bebeğin sağlığı herşeyden önemli bir şey olmazzz boşverrrr❤️😊🥰

A

Arse 2348

Guest
Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz 50kg ile hamile kalıp 90kg ile doğuma giren de var 75kg ile hamile kalıp 90kg ile olanda bunları kafanıza takmayın her gün hamile kalmıyorsunuz bebeğinizi düşünün hamileliğin keyfini çıkarın bizim yerimizde olmak isteyen kaç tane anne adayı var Rabbim hepsine yardım etsin o sıkıntı kilo ile degil hormonlardan kaynaklı gelip geçici bi durum Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin herşey gelir geçer

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilkten sonra hemen zayıfladım 63 oldum şuan son ayim 82 kiloyum hiç kafaya takmıyorum sağlıklı olsun yeterki kilo tekrar verilir
Haklısınız da işte benim ilk gebeligim nasıl olduğunu bilmediğim için insan ister istemez takılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende suan 74 kiloyum benmde kiyaflerim olmuyor cok sisman gozukuyirum ama napalim mecbur vitaminli biseyler ye bebege faydasi olsun dogumdan sonra cocugun pesinden kosarken zayflariz takma o kdar kafa bisey yemezsen cocukta zayf kalir
Haklısınız çok teşekkür ederim :)

Haklısınız çok teşekkür ederim :)
Canım ben 80 kilo oldum 7. Ayıma kadar 17 kilo almışım bebeğin sağlığı herşeyden önemli bir şey olmazzz boşverrrr❤️😊🥰
İçimi rahatlattınız 😍

Son düzenleme:

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Canımm valla ben normalde de kiloluyum şuan 5. Ayımdayim daha 4 kilo aldım kişiden kişiye değişiyor bende ilk zamnlae çok çirkin mutsuzdum hiç bir kiyafetim olmuyor dahada sisiyorum gün geçtikçe 😬 bedenime uygun kıyafetler alıyorum nasıl mutlu oluyorum sonra bebeğimin büyüdüğünü geliştiğini düşünüyorum çok mutlu oluyorum. Hormonlar da alt üst olduğu için bu şekilde hissetmem çok normal ama ilerleyen zamanlarda geçiyor. Bebeğin kız olabilir ilk zamanlar gerçekten bende aynı şeyleri dusunuyordum. Kendime bakım yapıyorum yani mutlu olabilecek şeyler yapmaya çalışıyorum. İşe giderken de nasıl mutlu olabilceksem o şekilde davranıyordum geçiyor ama zamanla hiç merak etme 😍

Ş

Şirin

Guest
Daha erken dönemdesiniz doktorunuzun yönlendirecegi bir diyetisyenle beraber güzel bir liste hazırlayabilirsiniz bebeğinizin kilo alacağı yiyecekler tüketim size fazla kilo yapmayacak listeler var( arkadaşım şeker hastası ve gebe listeye uyarak 6, 7 kilo aldı şimdiye kadar bebeği de gayet güzel kilo alıyor.haftasi 35.)

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz 50kg ile hamile kalıp 90kg ile doğuma giren de var 75kg ile hamile kalıp 90kg ile olanda bunları kafanıza takmayın her gün hamile kalmıyorsunuz bebeğinizi düşünün hamileliğin keyfini çıkarın bizim yerimizde olmak isteyen kaç tane anne adayı var Rabbim hepsine yardım etsin o sıkıntı kilo ile degil hormonlardan kaynaklı gelip geçici bi durum Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin herşe

Canımm valla ben normalde de kiloluyum şuan 5. Ayımdayim daha 4 kilo aldım kişiden kişiye değişiyor bende ilk zamnlae çok çirkin mutsuzdum hiç bir kiyafetim olmuyor dahada sisiyorum gün geçtikçe 😬 bedenime uygun kıyafetler alıyorum nasıl mutlu oluyorum sonra bebeğimin büyüdüğünü geliştiğini düşünüyorum çok mutlu oluyorum. Hormonlar da alt üst olduğu için bu şekilde hissetmem çok normal ama ilerleyen zamanlarda geçiyor. Bebeğin kız olabilir ilk zamanlar gerçekten bende aynı şeyleri dusunuyordum. Kendime bakım yapıyorum yani mutlu olabilecek şeyler yapmaya çalışıyorum. İşe giderken de nasıl mutlu olabilceksem o şekilde davranıyordum geçiyor ama zamanla hiç merak etme 😍
Yaaa bitanesiniz gerçekten insanın içini çok rahatlatiyorsunuz teşekkür ederim 😍 özel de kız gördüğünü söyledi tabi daha çok erken ama kız olunca böyle mi oluyor acaba

Merhaba hayırlı olsun bebeğiniz 50kg ile hamile kalıp 90kg ile doğuma giren de var 75kg ile hamile kalıp 90kg ile olanda bunları kafanıza takmayın her gün hamile kalmıyorsunuz bebeğinizi düşünün hamileliğin keyfini çıkarın bizim yerimizde olmak isteyen kaç tane anne adayı var Rabbim hepsine yardım etsin o sıkıntı kilo ile degil hormonlardan kaynaklı gelip geçici bi durum Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin herşey gelir geçer
Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı 🥰

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Canim kullandığımız vitamin ilaçları da [ Decavit ] çok kilo aldırıyo
Elinden geldigi kadar vitamin ilacını bitkisel al

Tüm sayfalar yüklendi.