Kızlar yardımcı olun lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olun lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,051 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olun lütfen
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ahsen kızın annesi

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
11+4 Haftalik hamileyim zayıflama sürecinde hamile kaldım 73 kiloyken ama şuan kendimi 100 kilo hissediyorum sanki her yerim şişiyor mide bulantısından doğru düzgün birsey de yiyemiyorum bu beni çok mutsuz ediyor giydiklerimi bile yakıştıramıyorum üstüme olmuyorlar bir de çalışıyorum benim gibi yaşayan oldu mu acaba
Benimde 12 haftasında mide bulantım başladı yediğim hiçbirşeyden zevk alarak yemiyorum ama bebeğe vitamin olsun diye bol meyve sebze tüketmeye çalışıyorum 13 hafta hala devam ediyor 17 haftada mide bulantı karı azalıyornuş yaşayıp görücez ben 100 kg yavaş yürüsemde yürğş yapmaya özen gösteriyorum bende çalışıyorum cok zor geçiyor ama bebişi düşündük e değer diyorum hiçbirley sonsuz değil evlat sevgisi dışında salatalık tuzlu yorum o biraz iyi geliyor bide patates haşlaması azda olsa rahatlatıyor ama uzun sürmüyor 4. Ay da Bi geçse hayırlısıyla sonrası Allah kerim 🙃

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 12 haftasında mide bulantım başladı yediğim hiçbirşeyden zevk alarak yemiyorum ama bebeğe vitamin olsun diye bol meyve sebze tüketmeye çalışıyorum 13 hafta hala devam ediyor 17 haftada mide bulantı karı azalıyornuş yaşayıp görücez ben 100 kg yavaş yürüsemde yürğş yapmaya özen gösteriyorum bende çalışıyorum cok zor geçiyor ama bebişi düşündük e değer diyorum hiçbirley sonsuz değil evlat sevgisi dışında salatalık tuzlu yorum o biraz iyi geliyor bide patates haşlaması azda olsa rahatlatıyor ama uzun sürmüyor 4. Ay da Bi geçse hayırlısıyla sonrası Allah kerim 🙃
Ay inşallah ya biran önce gelsin şu 4. Ay beklemek çok kötü :)

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa bitanesiniz gerçekten insanın içini çok rahatlatiyorsunuz teşekkür ederim 😍 özel de kız gördüğünü söyledi tabi daha çok erken ama kız olunca böyle mi oluyor acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız yavrularımızı 🥰
Bende kendimi çok çirkin hissediyordum ki gerçekten çirkinlestim 😬 sürekli sivilce çıkıyordu rengi tenimin bı değişti ki dengeleyici kremler kullanıyorum ben güneş kremi falan filan e sonra kızım olacakmis onu öğrendim. Büyüklerimizde hep der kızı olan annede lekelenme olur biraz cirkinlesir der belki tesadüf ama bende oldu yani 😬 neyseki geçiyor bir zaman sonra 🙏🥳😍

A

Ahsen kızın annesi

Guest
11+4 Haftalik hamileyim zayıflama sürecinde hamile kaldım 73 kiloyken ama şuan kendimi 100 kilo hissediyorum sanki her yerim şişiyor mide bulantısından doğru düzgün birsey de yiyemiyorum bu beni çok mutsuz ediyor giydiklerimi bile yakıştıramıyorum üstüme olmuyorlar bir de çalışıyorum benim gibi yaşayan oldu mu acaba
Ben de 76 ile hamile kaldım şimdi 35. Haftadayim 84 kiloyum.Cok kafanıza takmayın doğumdan sonra gidiyor kilolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar