Kızlar yardımcı olun 😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olun 😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olun 😓
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler ben 27+6 haftayım bi ay önce korona aşısı oldum ikincisi icin bi ay sonra gel dediler dün gittim ikinciyi de yaptım sadece biraz kolum ağrıyor o kadar. Çevremdekiler beni cok endişelendirdi konusuyolar niye aşı oldun cocuk icin iyi değilmiş sakat dogar falan Allah korusun o kadar kötü oldum elimden bisi gelmiyor düşünmekten sabahtan beri bisi yapmadım oturmuş düşünüyorum 😓acaba öyle bisi olur mu canlar lütfen aşı olan anneler bilgili olan yazsın içim rahatlasn 😓😑
Milleti takma kafana yaa ağzı olan konuşur nerden biliyorlar acaba neye göre konuşuyorlar hangi alanda uzmanlıkları varmış? İnsanlar cidden ilginç yaa gerçekten dinleme kafana takma öyle bir sorun olacak olsa hamilelere aşı vururlar mı hiç? Kimseyi dinleme hamileliğinin keyfini çıkar. Aşı olmasan da başka bir kesim kalkar niye vurulmadın öyle olur böyle olur der. İnsanlar konuşmayı insanların işine burnunu sokmayı çok sever sen duyma tıka kulaklarını 🤗🤗

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Mrb anneler ben 27+6 haftayım bi ay önce korona aşısı oldum ikincisi icin bi ay sonra gel dediler dün gittim ikinciyi de yaptım sadece biraz kolum ağrıyor o kadar. Çevremdekiler beni cok endişelendirdi konusuyolar niye aşı oldun cocuk icin iyi değilmiş sakat dogar falan Allah korusun o kadar kötü oldum elimden bisi gelmiyor düşünmekten sabahtan beri bisi yapmadım oturmuş düşünüyorum 😓acaba öyle bisi olur mu canlar lütfen aşı olan anneler bilgili olan yazsın içim rahatlasn 😓😑
Allah Korusun Ben Olmadım doğumdan sonrayı bekliyorum ama burada aşı olup doğum yapan çok anne var şükür bebişleri de iyi

Tüm sayfalar yüklendi.