Sorum var Kizlar yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 501 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Adsız anne adayı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur bebeğim ama erken gebelikte oluyor mu kahrengi leke gelmesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok saol gülüm Amin cümlemize

Kızım var 1 yaşında düşünmüyorum aslında ama korunmuyordukda bir yandan olabilirde

Kızım var 1 yaşında düşünmüyorum aslında ama korunmuyordukda bir yandan olabilirde

Saol bitanem cumlemizinkini olmadı öyle yapicam
Olur tabiki çiçeğim yerleşme kanaması veya adet öncesi lekelenme olur bunu sadece gebeliğe bağlamamak gerekiyor. Dediğim gibi test yapmadan bilemezsin maalesef

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur bebeğim ama erken gebelikte oluyor mu kahrengi leke gelmesi

Saol bitanem cumlemizinkini olmadı öyle yapicam
Hmm hayırlısı inşallah canım

ayse🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar adetime daha 4 gün var vajinadan kahverengi sumuksu bir akinti geliyor birde bugün düştüm merdivenden sizce gebelik varmidir önceden hiç gelmezdi böyle bir akinti
Bence vucut dgeise biliyor benimkide normal de surekli reglm kırmızı. Kanla baslari ama evlendikten sonra 2 3 gun oncesinde kahverengi akıntı gibi renk gelmeye basladi korkuyordum acaba bir sorundan kaynaklimi diye Allah a sukur degilmis hamileyim suan vucuta bazen birikebiliyormus eski kan osekilde gelebiliyormus

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar adetime daha 4 gün var vajinadan kahverengi sumuksu bir akinti geliyor birde bugün düştüm merdivenden sizce gebelik varmidir önceden hiç gelmezdi böyle bir akinti
İmplantasyon kanaması genellikle regl den 3 5 gün öncesinde kahverengi yada pembe lekelenme şeklinde görülür canım eğer gebelik planlıyorsan regl gününü bekle ve test yap veya 1 2 gün daha bekleyip kan verebilirsin yerleşme şuan oluyorsa eğer. 2 gün içerinde beta kayda değer bi şekilde yükselmiş olacak

A

Adsız anne adayı

Guest
Kahve akıntı genellikle eski kandır bı önceki adetinden kalmış olabilir adetin yaklastikca da gelir bende de geliyo mevsimsel olabilir hormonal olabilir çok endişe edersen bı doktora görün ama gebelik olduğunu sanmıyorum pembe deseydin yerleşme falan derdim de Allah gönlüne göre versin inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.