Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Derya06 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,372 kez görüntülenmiş, 193 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz 🙏
Konbuyu başlatan Derya06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yap diyorsn yanii ptesi alıp yapayım o zmn evet insan mrk ediyor istediğimiz bişey olunca çıkmışmıydı peki erken gebelik testi mi almıştn kuzum amin inşallah dua edin lütfen 🙏
Heveslendirmek istemem bitanem üzülürüm heveslendirip çıkmazsa nolur benim dedigimle hareket etme 😥🙈bende çıkmisti istersen bi dene sen adet günün geçmisti dimi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Heveslendirmek istemem bitanem üzülürüm heveslendirip çıkmazsa nolur benim dedigimle hareket etme 😥🙈bende çıkmisti istersen bi dene sen adet günün geçmisti dimi
Demetim sen reg gecincemi gecmedenmi yaptınn

Alcm kuzum yapcm inşallah vardır yaa Ama hiç kan gelmedi ki kuzum yerleşme kanaması nasıl olcak 🙈🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıkmış mıydı 🙏🥰

Yarın yada ptesi alıp yapayım o zmn yaa inşallah vardır dua edin lütfen cnm çok teşekkür ederim çok 🥰🙏
Ayy rica ederim balım inşallah vardı herşey gönlünce olsun bizede haber ver

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
L
Alcm kuzum yapcm inşallah vardır yaa Ama hiç kan gelmedi ki kuzum yerleşme kanaması nasıl olcak 🙈🙏

Çıkmış mıydı 🙏🥰

Yarın yada ptesi alıp yapayım o zmn yaa inşallah vardır dua edin lütfen cnm çok teşekkür ederim çok 🥰🙏
Kahberengi akintini geldiği soykedinya kuzum yap bajalim insallah vardır rabbim hayırlısını versin insallah kuzum

Derya06

Kayıtlı Üye
rank
Estağfurullah kuzum olur mu öyle şey evet gecikti kuzum hiç olmaz gecikmem hep gününde olurum inşallah vardır yapıyım bakalm atarım buraya da çok teşekkür ederim kuzummm dua edin olur mu 🙏

L

Kahberengi akintini geldiği soykedinya kuzum yap bajalim insallah vardır rabbim hayırlısını versin insallah kuzum
Aaa evet doğru kuzum
L

Adetimden 2 gün önce kahverengi akıntı gelirdi normalde adet olcağımı anlardm kuzum onu demek istedim şuan hiç bi şekilde akıntım Felan yok sadece peçeteye idrar geliyor inşallah kuzum dua edin lütfen 🙏🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Adetin bir hafta geçtikten sonra direk kan testi ver canım net sonuç alırsın

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar kızlar bişey sormak istiyorum da bnm normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama olmadım gördüğünüz gibi regl 1. Gün gecikme diyor bnde ishal var bide arada mide bulantısı oluyor erken gebelik testi yapmak için biraz daha beklemeli miyim yoksa ptesiye kdr olmazsam alıp yapayım mı lütfen yardımcı olun istiyorum gebelik 🙏
Isal olunca bilmiyom gebelik varmi ama san normal gebe testi yapsanda net cikiyo ben 3gun onca yaptim silik cikti ama belli oluyo hamen fark edarsin canim

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet cnm o daha net kesin çıkar diyorlar işte emin olamadm beklesem mi yapsam mı test diye ondan sorayım demiştim cumaya kdr olmazsam kan testi ve erken gebelik testi veririm 🙏🥰
Aynen canım adetin gecikmesini stres duygu durum değişiklikleri hava şartları bile etkiliyor bir hafta kadar gecikmesini erken olmasını normal kabul ederiz. O yüzden bir hafta bekle dedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar