Sorum var Kızlar yardımcı olurmusunuz lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leman🌹 tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olurmusunuz lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 580 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olurmusunuz lütfen
Konbuyu başlatan Leman🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kimye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben 33 haftalık hamileyim geçen hafta dopler müayinə bebeyime 1800 qram ağırlığında dedi, ama dun kendi jinekoloum 1653 dedi bebeyin kilosu artsın diye ne yapmalıyım?
Tam yağlı süt ve süt ürünleri tüket canım süt peynir yoğurt gibi süt ürünleri yağ oranı yüksektir ve kilo almaya yardımcı olur kontrolü düzenli bir şekilde meyve sebze tüket kırmızı et beyaz et tüket

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ben 33 haftalık hamileyim geçen hafta dopler müayinə bebeyime 1800 qram ağırlığında dedi, ama dun kendi jinekoloum 1653 dedi bebeyin kilosu artsın diye ne yapmalıyım?
Muz kaşar peyniri ceviz kuru yemiş et ürünleri süt ürünleri maden suyu ıspanak yumurta kabak çekirdeği bunlar bebeğe çok güzel kilo aldırır

Leman🌹

Kayıtlı Üye
rank
Tam yağlı süt ve süt ürünleri tüket canım süt peynir yoğurt gibi süt ürünleri yağ oranı yüksektir ve kilo almaya yardımcı olur kontrolü düzenli bir şekilde meyve sebze tüket kırmızı et beyaz et tüket
Çok teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim canım

kimye

Kayıtlı Üye
rank
Bence bol bol meyve yemelisen sebze yemelisin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tuzsuz peynir ,süt ürünleri yoğurt gibi ürünler tükete bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar