Sorum var Kızlar yardımınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar yardımınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 391 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Doğuma kadar takip edilir canım yapısal da kısa olabilir anne babanın boyuna göre de bebek şekillenir sonuçta. Doktor ne diyor bu konuda
Evt söyledi doktor bana benim boyum 1.70 eşimin boyu ise 1.80 ama bebek haftasından biraz daha küçük görünüyo ben artık düşüne düşüne ne yapacağımı bilmiyorum

Evt söyledi doktor bana benim boyum 1.70 eşimin boyu ise 1.80 ama bebek haftasından biraz daha küçük görünüyo ben artık düşüne düşüne ne yapacağımı bilmiyorum
Cnm başka bir doktora görün gorumcemde dedi doktor bebeğin çok küçük başı çok küçük sorun çıkabilir görümcem başka bir doktora giti öyle bişey yok dedi bebeğin gayet iyi doğum yaptı Allah'a şükür hiçbir sorun çıkmadı bebekte cnm benim bebeğinize dedi bir kolu bir bacağı kısa dedi beska doktorlara gitim doğum yaptım Allah'a şükür öyle bişey cikmadi

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Cnm başka bir doktora görün gorumcemde dedi doktor bebeğin çok küçük başı çok küçük sorun çıkabilir görümcem başka bir doktora giti öyle bişey yok dedi bebeğin gayet iyi doğum yaptı Allah'a şükür hiçbir sorun çıkmadı bebekte cnm benim bebeğinize dedi bir kolu bir bacağı kısa dedi beska doktorlara gitim doğum yaptım Allah'a şükür öyle bişey cikmadi
Bazı doktorlar insanın yüreğine korku salıyor

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bebeğimin kemik boyu kısa denildi sizce sıkıntı olur mu şuan 24 haftalık gebeyim
Canim merhaba öncelikle icini rahat tut sakin kal ne gelirse Rabbimden gelir ondan gelenede raziyiz🤲🙏 tarama testlerinde ve ayrıntılı ultrasonlarda bir şey çıkmadıysa, 30 küsuruncu haftada oluşan FL geriliğinden endişe etmeyin. Bebeğin ölçülerinde (sadece femur için değil, karın çevresi ve baş çevresi vb. de dahil) gebelik haftanız/10 luk bir sapma (ileri ya da geri) normal kabul ediliyor. Yani 20'li haftalarda artı-eksi 2 hafta, 30'lu haftalarda artı-eksi 3 hafta, hatta doğuma çok yaklaşıldığında 4 haftaya kadar ileri yada gerilik normal. Bir başka mesele de ultrasonla yapılan bu ölçümler çok küçük ölçümler, doktorun elinin titremesi bile bir anda ölçüleri ciddi oranda saptırabilir.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bir hafta geride olması önemli değil ilerleyen haftalarda düzelir hatta ileri bile olabilir. Bence farklı bir Doktordan da fikir al içinin rahat etmesi için

İnşallah yanılıyorlardir bunlarda bilemiyorum korkuttular beni

İnşallah yanılıyorlardir bunlarda bilemiyorum korkuttular beni
Cnm.doktorlar benimde çok korkuttular hamileliğim cehennem gibi geçti ağlamaktan uyuyamaktan düşünce kurmaktan hep eşim dedi takma kafana Allah ne nasip ederse onu yaşarız binada şükür başka doktora gorundum durumu gayet iyi dedi doğum yaptım Allah'ına şükür bebeğim iyi kolları ayni bacaklarında oyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar