Kızlar yarın dogum dua, edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Kızlar yarın dogum dua, edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,330 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yarın dogum dua, edin
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kehribal

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Anneler nasılsınız yarın dogumum var bana dua edin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dualarimiz seninle kuzum.

Dualarimiz seninle kuzum.
Canımsın ya sabah 11:20randevu aldım MHRS mesaj geldi ya bı sonraki randevu 25i 21 i doktor lar eylem yapacakmış bilginiz olsun canlar çok ağrım var ya kasıklarım agriyo yürüyemiyorum ya gelince yazarım sana 32+3 de doğmasın canım 🤣🤣
Kuzum yalanci sancilar olabilir ya da i.y.e. korkma stres yapma simdiden ya guzel dusunun guzel olsun 🤲🥰

Son düzenleme:

can kızlarım

Kayıtlı Üye
rank
dualarımız seninle işallah kolay olur doğumun saglik mutlulukla al bebisini kucağına canim

dualarımız seninle işallah kolay olur doğumun saglik mutlulukla al bebisini kucağına canim

bende çarşamba gunü sezaryan hayırlısı ile bi doğsa artik mide yanması ilk okul 1inci sınıfa giden ve evde 3 buçuk yasinda sayılır bi tane daha var ev işleri okul ödevler dayanamaz oldum eğilip doğrulmak tam bi eziyet

Son düzenleme:

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
[/QUOT EEvettTtTt işte o gün geldi sibelim dm attım görmedin aklım sende duam da senle saglicakla kurtulun kavuşun bebeğine bugün güzel bir uyku çek uyu mutlaka stres yapma yarın uyuyaman 😉 bebis meme ister altını ıslatır gazi olur 😀🤭 ay çok heycanliyim

Canımsın sibelim bende yarın doktora gidicem çok ağrım var salı gidecektim ama dayanamıyorum iyiyim diyim canım ağız alışkanlığı dualarım seninle rabbim yardımcın olsun ❤️🙏 rabbim tez zamanda ağrısız acısız doğum yapmani nasip etsin inşallah çok heyecanlandım şimdiden senin adına canımsın ❤️🙏💐
Neyin var canım dikkat et

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Çok ağrım var canım kasıklarım da 33hafta da gel dedi 32+4 yürüyemiyorum ağrıdan rutin kontrol canım
Canim o haftalarda bende öyleydim özelliklede gece tuvalete gitmek işkence gibiydi rahim kemiğin ağrıyor değil mi bebek kanala yerlesiyor ondan sağlıcakla zamanını doldursun gelsin kuzum hareketlerini takip et gün içinde on kere oynamalı birde elin ayağın da aşırı düşme olursa doktora hemen bildir canim

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim o haftalarda bende öyleydim özelliklede gece tuvalete gitmek işkence gibiydi rahim kemiğin ağrıyor değil mi bebek kanala yerlesiyor ondan sağlıcakla zamanını doldursun gelsin kuzum hareketlerini takip et gün içinde on kere oynamalı birde elin ayağın da aşırı düşme olursa doktora hemen bildir canim
Tamam canım 💕😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar