Kizlar yarın doğuma gidecem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Kizlar yarın doğuma gidecem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,293 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar yarın doğuma gidecem
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İyi olmana sevindim cnm bebiş nasıl? 🥰 Şuan 15 gün kalan görünüyor ama bi an önce doğsun istiyorum iyice stres olmaya başladım 🤦
Çook az kalmış ne güzel sevindim balım Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kavuşmayi nasip eylesin kolaylıklar versin 🤲 normal doğum olacaksa bol yürüyüş tavsiye ederim squat hareketler 🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çook az kalmış ne güzel sevindim balım Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kavuşmayi nasip eylesin kolaylıklar versin 🤲 normal doğum olacaksa bol yürüyüş tavsiye ederim squat hareketler 🤍
Kuzumm gözlerim seni arıyor Muhammed fazla izin vermiyor sanırım uygulamaya girmene . Nasılsınız ne var ne yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Oyyy ayşenurum nasılsınız kayram iyi mi 🥰 Muhammed iyi çok şükür, misafirlerimde var fırsat buldukça geliyorum hepinizi özledimm 🌹 💕
Oyy yerim onu ben yaa bende seni özledim valla kuzum yokluğun belli oluyor benim adıma söyleyeyim. Kayran da sarılık ile uğraşıyor teyzesş 😂😂oğlumun yakasını bırakmıyor sarı papatya gibi vucudü bembeyaz kafası sarı papatya 😂😂

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Oyy yerim onu ben yaa bende seni özledim valla kuzum yokluğun belli oluyor benim adıma söyleyeyim. Kayran da sarılık ile uğraşıyor teyzesş 😂😂oğlumun yakasını bırakmıyor sarı papatya gibi vucudü bembeyaz kafası sarı papatya 😂😂
Bizimde Muhammed sarılık olmuştu şuan sadece gözlerde çok az kaldı doktor oda kendiliğinden siler dedi kuzum, peki derecesi ne Rabbim şifa versin 🤲 kıyamam çok minikler bide geçseydi 🤍🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizimde Muhammed sarılık olmuştu şuan sadece gözlerde çok az kaldı doktor oda kendiliğinden siler dedi kuzum, peki derecesi ne Rabbim şifa versin 🤲 kıyamam çok minikler bide geçseydi 🤍🤍
13ile 16 arası gidip geliyor kuzum sadece yüzünde var uzamış sarılık sendromu dedi doktor vücudun da enfeksiyon var dediler bakalım yarın yine gidiyorus ne diyecekler. Amin kuzum amin 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.