Sorum var Kızlar yatış verildi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şəfəq tarafından oluşturulan Kızlar yatış verildi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,038 kez görüntülenmiş, 77 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yatış verildi
Konbuyu başlatan Şəfəq
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar bende geceden ağrım oldu acile geldim yatış verildi açılışım olmuş 33_1gunluy hamileyim dualarınıza ihtiyacım var bizim için dua edin inşaallah 3hafda daha surdururum c

Merhaba kızlar bende geceden ağrım oldu acile geldim yatış verildi açılışım olmuş 33_1gunluy hamileyim dualarınıza ihtiyacım var bizim için dua edin inşaallah 3hafda daha surdururum hamileliyi 🤲❤️
Can Allah köməyin olsun Allah qorusun balanı🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba kızlar bende geceden ağrım oldu acile geldim yatış verildi açılışım olmuş 33_1gunluy hamileyim dualarınıza ihtiyacım var bizim için dua edin inşaallah 3hafda daha surdururum hamileliyi 🤲❤️
Canım çok geçmiş olsun inşallah vaktini bekler kuzum strese sokma Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏🤲

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Can Allah köməyin olsun Allah qorusun balanı🤲
Çox sağol canım Allah razı olsun 🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok geçmiş olsun inşallah vaktini bekler kuzum strese sokma Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏🤲
🥺çok teşekkur ederim bitanem çok korkoyurum erken gelmesin inşaallah açılışı durdururlar gelmez erken🤲❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥺çok teşekkur ederim bitanem çok korkoyurum erken gelmesin inşaallah açılışı durdururlar gelmez erken🤲❤️

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah vakti zamanında gelir yavrun sağ sağlim kucağına alırsın inşallah Allah yardımcın olsun canım 🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Birtanem çok geçmiş olsun Allah'ım sağlıkla sihatle sağ salim vaktinde zamninda kucağına almayi nasip etsin inşallah açılma ne kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar