Sorum var Yatış verildi dua edin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Yatış verildi dua edin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,211 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yatış verildi dua edin kızlar
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yatış verildi. Dua edin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde yavrumu kucağıma alayım. Normal Doğumla. Dualarınıza ihtiyacım var dualarınızı eksik etmeyin
Bi avazda kurtul inşaallah canım sağlıkla kavuşun birbirinize ☺️💞 Allah yardımcın olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yatış verildi. Dua edin hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde yavrumu kucağıma alayım. Normal Doğumla. Dualarınıza ihtiyacım var dualarınızı eksik etmeyin
Hayırlısıyla sağlıkla gelsin yavrun inşallah canım. Rabbim yar ve yardımcın olsun 🙏 hayırlı haberlerini bekliyoruz 🥰

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Sancın mı başladı hayırlısıyla gelsin 🌺
Yok kuxum sancım yok ama kanamam oldu bşde kahverengi lekelenme öyle geldim hastaneye. Muayene ettiler açıklık yok dedi ama bebeğin suyu azalmış bide biraz kan geliyor diye yatış verdiler. Bekliyorum şuan.

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcıniz olsun inşallah sağ salim yavrunuza kavuşursunuz sizin için dua edeceğim Allah şuanda heyecanla yavrusunu bekleyen tüm annelere rabbim en güzel kavuşturmalari nasip etsin

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Allah yardımcıniz olsun inşallah sağ salim yavrunuza kavuşursunuz sizin için dua edeceğim Allah şuanda heyecanla yavrusunu bekleyen tüm annelere rabbim en güzel kavuşturmalari nasip etsin
Amin kuzum inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

DUalrım Seninle Kuzummm Rabbim Agrısız Sıkıntısız Doğum Nasip Etsin İnşallah Rabbim Sağlıkla Kucaģına almayi Nasip Etsin🤲💗
Amin Ya rabbim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Yok kuxum sancım yok ama kanamam oldu bşde kahverengi lekelenme öyle geldim hastaneye. Muayene ettiler açıklık yok dedi ama bebeğin suyu azalmış bide biraz kan geliyor diye yatış verdiler. Bekliyorum şuan.
Vaktinde sağ salim kucağına alırsın inşaallah canım Rabbim kolaylıklar versin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar