Sorum var Kızlar yine ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar yine ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 595 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yine ben
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Balon patlarsa korkmaz mı acaba
Ben balondan çok korkarım oğlum Hatta bazen eve getiriyor Toprak marketten falan alıp larenin yanına kesinlikle yaklaştırmıyorum Çünkü haberlerde izlemiştim bayağı bir oluyor küçük çocuk balon patlıyor balonun parçası boğazına sıçramış ve çocuk öldü ve bebek o gündür bugündür çok etkilendiğim için asla larenin yanına balon yaklaştırmıyorum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum müzikli dönenceler var onlar bebeklerik dikkatini cok çekiyor ondan alabilirsin
Evet canım müzikli bir şey düşünüyorum ben de 🌷❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeklerin oynadigi yerle uyudugu yer arasinda ayrim yapmasi açısından ben beşik üstü oyuncaklari uygun görmüyorum. Ama tabii sen istiyorsan internette satiliyor alabilirsin.
Tavana asıldığı için illa beşik üstü olmasına gerek yok bence herhangi bir noktada da olabilir kendi yatağımın orta kısmına da olur diye düşünüyorum saçma mi olur gız🤔

Helyum gazlı olanlar çok zararlı canım onun yerine ayak ve el bileklikleri var zilli onlarında çok seviyorlar
Helyum gazlı olanlardan almayacam canım alıp kendim şişirecem zilli balon da mı var 🙄

Son düzenleme:

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende almak istiyordum sordum bütçemi asiyordu ben kendi imkanlarımla besigime biseyler bağladım uzun boncuklar ip falan yaptım besige bağlayın her kalktığında eliyle oynuyor

İyi geceler kızlar aranızda beşik üstü oyuncak kullanan var mı uzun zamandır almak istiyorum bebeğim uyandığında oynasın istiyorum ya da işim varsa oyalansin el koordinasyonu için de faydalı olur mesafeyi kendimiz mi ayarlıyoruz eli yetişsin diye bide yakın zamanda alan varsa kaç TL ye acaba bütçeye uygun ama güzel bir şey almak istiyorum çok soru sordum kusura bakmayın
Besikte mi bahsediyor yada bebek yatagimi hangisi ben tm olarak anlamadım

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank

Tavana asıldığı için illa beşik üstü olmasına gerek yok bence herhangi bir noktada da olabilir kendi yatağımın orta kısmına da olur diye düşünüyorum saçma mi olur gız🤔
Anladığım kadarıyla hevesin var ve almak istiyorsun. Sen bilirsin. Benim park besikte vardi, ama kaldirdim. Oyun oynayinca besikte bir.muddet sonra uyumak yerine oyun oynamayi tercih ediyor. Uyku ve oyun arasinda cok kaliyor. Uyaninca kaldirip oyun alanina koyunca uykusunu daha iyi almis oluyor. Bu yuzden ben uyku alanlarinda oyun oynatmiyorum.

Ama hevesim var diyorsan elbette alabilirsin. Deneyip gör, belki senin cocugun benimki gibi tepki vermez ☺️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet canım müzikli bir şey düşünüyorum ben de 🌷❤️

Helyum gazlı olanlardan almayacam canım alıp kendim şişirecem zilli balon da mı var 🙄
Aynen kuzum olabilir her bütçeye göre Aslında var araştırırsan bulabilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar aranızda beşik üstü oyuncak kullanan var mı uzun zamandır almak istiyorum bebeğim uyandığında oynasın istiyorum ya da işim varsa oyalansin el koordinasyonu için de faydalı olur mesafeyi kendimiz mi ayarlıyoruz eli yetişsin diye bide yakın zamanda alan varsa kaç TL ye acaba bütçeye uygun ama güzel bir şey almak istiyorum çok soru sordum kusura bakmayın
Bende almak istedim de bulamadım bı türlü bizim burda öyle çok bebek mağazası yok hatta yok 🤭🤭🤩 trendyol dan da baktım bulamadım bende bekliyim bi

Cnm bende almak istiyordum sordum bütçemi asiyordu ben kendi imkanlarımla besigime biseyler bağladım uzun boncuklar ip falan yaptım besige bağlayın her kalktığında eliyle oynuyor

Nasıl bişey yaptın canım bana foto atabilirmisimn sana zahmet belki banada fikir olur

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ben balondan çok korkarım oğlum Hatta bazen eve getiriyor Toprak marketten falan alıp larenin yanına kesinlikle yaklaştırmıyorum Çünkü haberlerde izlemiştim bayağı bir oluyor küçük çocuk balon patlıyor balonun parçası boğazına sıçramış ve çocuk öldü ve bebek o gündür bugündür çok etkilendiğim için asla larenin yanına balon yaklaştırmıyorum
Görüntülü olarak hoş ama sağlıklı değil kesinlikle katılıyorum bende yaklaşıktrmiyorm

Tüm sayfalar yüklendi.