Kizlar yine ben☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kizlar yine ben☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,540 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yine ben☺
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melibal

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım diş de olabilir nazar da değmiş olabilir Bir Ateş yine 3 gün bir kontrol et eğer 3 gün gene devamlı olursa bir ki diş ama olmazsa nazar da olabilir telefondan Nazar Duası aç dinlet bol bol sürekli de oku kuzum şu an nasıl

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sıkma canını belki hasta olmuştur minik Allah şifa versin ❤️🥰
Amin ALLAH razi olsun 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım diş de olabilir nazar da değmiş olabilir Bir Ateş yine 3 gün bir kontrol et eğer 3 gün gene devamlı olursa bir ki diş ama olmazsa nazar da olabilir telefondan Nazar Duası aç dinlet bol bol sürekli de oku kuzum şu an nasıl
Canim yine ateşi 38 oldu ılık bir su döktüm üstüne hala 37.4 oluyor daha inmedi huzursuz çok sürekli uyumak istiyor

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Amin ALLAH razi olsun 😍

Canim yine ateşi 38 oldu ılık bir su döktüm üstüne hala 37.4 oluyor daha inmedi huzursuz çok sürekli uyumak istiyor
Diş çıkarır canım sen yine dikkat et öksürük kusma falan olursa hastada olabilir ozmaan acile gidersin 4 saat arayla ateş düşürücü kullan inşallah ağrısız sancısız çıkarır

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın kızlar gece saat 2 gibi oğlum için uyandığında oğlum cayır cayır ateşten yanıyordu hemen ateşini ölçtüğümde 38.4'tü balkona çıkardım üstünü falan çıkardım sonra ateşi düşmeye başladı oğlum Hasta da değil acaba Diş mi dün yoğurt da verdim acaba yoğurt alerji yapıp Ateş mi yaptı vücudunda herhangi bir alerji belirtisi de yok Bir de belki saçma gelebilir ama kaynanamlara gittiğimde oğlumla ay buna kadar beyaz tenli Bu ailenin en yakışıklı oğlu olacak eltim oğlunu benim oğlumun yanına koyup Ay senin oğluna kadar beyaz Benim oğlum çok esmer duruyor Bu tür kelimeler söylediler kilolu falan dediler acaba nazarda olmuş olabilir mi nazar ateş yapar mı Çok uzun oldu kusura bakmayın.🙂
Diş ateş yapar büyük ihtimal dişten dolayı olmuştur nazar da olabilir devamlı oku üstüne

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkarır canım sen yine dikkat et öksürük kusma falan olursa hastada olabilir ozmaan acile gidersin 4 saat arayla ateş düşürücü kullan inşallah ağrısız sancısız çıkarır
Canim şuan öksürük kusma yok38.4 oldu yine düştü 37 .4 bu diş ne zormuş böyle ya😔

Diş ateş yapar büyük ihtimal dişten dolayı olmuştur nazar da olabilir devamlı oku üstüne
Teşekkür ederim canim okuyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin ALLAH razi olsun 😍

Büyük ihtimalle diş o zaman kuzum gene Takipte kal eğer 3 günden fazla ateşi olursa hastalıktır ama 3 gün sürerse diştir

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aman dikkat et kuzum ben çok korkuyorum ateşten en korktuğum şey ateştir benim soğuk kompleks uygula bir de suyunun içine 2-3 Damla sirke koy Hani içsin onu bir şey olmaz ateşine iyi gelir
Bende çok korkuyorum ateşten canim kompleks uygulamaya izin vermiyor kıyameti koparıyor sesi kesilircesine kadar ağlıyor 😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende çok korkuyorum ateşten canim kompleks uygulamaya izin vermiyor kıyameti koparıyor sesi kesilircesine kadar ağlıyor 😔
Laren de çok ağlıyordu dikkatini ilgisini çekecek şeylerle oyalamaya çalış Lara ne ben telefondan çok sevdiği bir çizgi film vardı onu açıyordum zaten vucut soğuğa alışınca susuyor

Ya da Bilemediğin bir ılık duşa sok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar