Sorum var Kizlar yorumlariniza ihtiyacim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar yorumlariniza ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yorumlariniza ihtiyacim var
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem003

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar 24 haftalik hamileyim yürürken uzanırken ayağa kalkarken cok zorlanıyorum böyle karnımın asagi tarafinda bir baskı var batma gibi bir sanci giriyor birde aşırı idrarım geliyor sürekli lavaboya çıkıyorum nedeni nedir bilmiyorum böyle bir durum yaşayan varmi
Merhba canım bende öyleydim yürüyünce ve öksürük olunca da oluyordu dinlenince geçiyordu istersen bir kere görün için rahat etsin 💞

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 24 haftalik hamileyim yürürken uzanırken ayağa kalkarken cok zorlanıyorum böyle karnımın asagi tarafinda bir baskı var batma gibi bir sanci giriyor birde aşırı idrarım geliyor sürekli lavaboya çıkıyorum nedeni nedir bilmiyorum böyle bir durum yaşayan varmi
Sancı dediğin dinlenince geçiyorsa korkma idrar yolu enfeksiyonu olabilir. Geçmiyorsa Dr görünmekte fayda var canım

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Merhba canım bende öyleydim yürüyünce ve öksürük olunca da oluyordu dinlenince geçiyordu istersen bir kere görün için rahat etsin 💞
İlk hamileligim böyle değildi canim bu ikinci olucak aşırı zorlanıyorum uyurkende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bu haftadan sonra bebek yukarı doğru çıkıyor ve büyüyor rahatlarsin bir süre sonra
Insallah canim benim ya yoksa çok zorlanıyorum

Canım bu haftadan sonra bebek yukarı doğru çıkıyor ve büyüyor rahatlarsin bir süre sonra
Sancı dediğin dinlenince geçiyorsa korkma idrar yolu enfeksiyonu olabilir. Geçmiyorsa Dr görünmekte fayda var canım
Dinlenince geçiyor canim sadece uzanırken sonra ayağa kalkarken hareket falan edince ağrıyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İlk hamileligim böyle değildi canim bu ikinci olucak aşırı zorlanıyorum uyurkende

Dinlenince geçiyor canim sadece uzanırken sonra ayağa kalkarken hareket falan edince ağrıyor
Kontrolün ne zaman canım bebeğin başı doğum kanalına doğru dönmüşse de bu tür agrilar yaşanır

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank

Kız benmde ha ikisinde olmayan herşey bunda oldu ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar