Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,240 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya kızlar benim ikizler 9 yaşına girecekler boyları çok çok kısa evde uygulanabilecek yöntemler yada yicekler varmı
Benim erkek kardeşimin boyu 1.85 kuzum benim 1.60 mesela biraz da genle alakalı ama erkek kardeşim küçüklükten veri nesguiq var onu sabahları tüketirdi. Ben hiç sevmezdim mesela onu , sonra en önemli etkenlerden biri D vitamini. İstersen dene sende ama zaten küçükler yani boylari kac ki şuan her 1 2 yaşından sonra ergenliğe kadar her yıl 4 5 cm boy atıyor yada doktora görürsünüz mu boyu için bir şey dedi mi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim erkek kardeşimin boyu 1.85 kuzum benim 1.60 mesela biraz da genle alakalı ama erkek kardeşim küçüklükten veri nesguiq var onu sabahları tüketirdi. Ben hiç sevmezdim mesela onu , sonra en önemli etkenlerden biri D vitamini. İstersen dene sende ama zaten küçükler yani boylari kac ki şuan her 1 2 yaşından sonra ergenliğe kadar her yıl 4 5 cm boy atıyor yada doktora görürsünüz mu boyu için bir şey dedi mi
115 cm canım kullanmadığım balık hapı kalmadi hem zayıf lar hiç bir şey yemiyorlar peynir zeytin yumurta bunların hiç birini yemezler . Doktora götürdüm genetik dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
115 cm canım kullanmadığım balık hapı kalmadi hem zayıf lar hiç bir şey yemiyorlar peynir zeytin yumurta bunların hiç birini yemezler . Doktora götürdüm genetik dedi
Normal kuzum zaten bir anda boy atıyorlar. Stres yapma genetik ise daha da normal .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım nasıl stres yapmim 3 sınıfa gidiyorlar akranları hepsi uzun eziliyor lar 😞
Kuzum benim kuzenlerim de öyleydi boyları kısa kısa çocuklar bir anda boy attılar düşün sen yinede nesquq filan al bakalım sütle belki severler.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nesquik çok seviyorlar sütle ama ben zararli diye vermiyorum kaynanam gil öyle dedi yanı
Valla kuzum benim kardeşim şuan nerde 20 yaşında 18 yaşına kadwr hep onu içiyordu sabahları şuan bile ara ara içiyor ama bir zararını görmedik çocuğun vitaminleri bile baya iyi çıkıyor düşün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi oğluşum doğsun belirli bir zamandan sonra ona bile yedirmeyi düşünüyorum ben

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum benim kardeşim şuan nerde 20 yaşında 18 yaşına kadwr hep onu içiyordu sabahları şuan bile ara ara içiyor ama bir zararını görmedik çocuğun vitaminleri bile baya iyi çıkıyor düşün
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendi oğluşum doğsun belirli bir zamandan sonra ona bile yedirmeyi düşünüyorum ben
Hemen denicem onu sabahları mi özellik le küçük oğlum büyüsün onada vericem

Tüm sayfalar yüklendi.