Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,274 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tm canim benim çok sağol faydasını gördüğüm an yazicam sana 😍🥰
İnslalah görürsün kuzum ama dediğim şartlama kendini zaten ileride sende fark edersin bir anda boy atar miniklerin bol bol yumurta da yedirmeye çalış bir de d viatmi en baktır çünkü d vitamini eksikliği de sıkıntı yapıyor. Güneş ışığına çıkart güneşi de alsınlar 😘

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kardeşin gibi uzun
İnslalah görürsün kuzum ama dediğim şartlama kendini zaten ileride sende fark edersin bir anda boy atar miniklerin bol bol yumurta da yedirmeye çalış bir de d viatmi en baktır çünkü d vitamini eksikliği de sıkıntı yapıyor. Güneş ışığına çıkart güneşi de alsınlar 😘
Tm canim ona baktırım bı oda olabilir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya kızlar benim ikizler 9 yaşına girecekler boyları çok çok kısa evde uygulanabilecek yöntemler yada yicekler varmı
Canım bence bu genle alakalı bişey ya ailede minyon tipli kimse var ise ondan da kaynaklanabilir sağlıklı olsunlar da kuzum inşaallah 🥰

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım bence bu genle alakalı bişey ya ailede minyon tipli kimse var ise ondan da kaynaklanabilir sağlıklı olsunlar da kuzum inşaallah 🥰
Sağlıklı olsun da boyları da uzasın istiyorum ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum süt ve süt ürünleri, ballı yada pekmezli süt bunlar gerçekten işe yarıyor
Canım sadece süt içerler diğerlerini ağızlarına koymazlar ama pekmez li süt ikisi beraber olmaz sütun faydası olmaz ki bilgini olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sağlıklı olsun da boyları da uzasın istiyorum ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sadece süt içerler diğerlerini ağızlarına koymazlar ama pekmez li süt ikisi beraber olmaz sütun faydası olmaz ki bilgini olsun
Kan yapması açısından faydası yok biliyorum kuzum demir emilimini azaltıyor ama sütün faydasını götürmüyor. Sahsen benim kardeşim çok içerdi şimdi hepimizden uzun 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar