Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nidanın Annesi tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Nidanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi
A

Adsız anne adayı

Guest
Hiç bulantım olmadı benim eğer hayatını etkiliyorsa doktoruna bildir o sana ilaç verir rahatlarsın

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
17 haftalığım hala bulantilarim var sizde nasıl
Ben ultrasona gore 40+2 haftalıgım ,adet tarıhıne gorede 39 +2 yım hala bulantılarım var dun aksam bıle ıstıfra ettım mıddem yara oldu öluyom resmen ,tabı herkesın aynı olmuyo cogu kısının en gec 20 haftadan sonra gecıyo senınkıde bıran once gecer ınsallah canm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben ultrasona gore 40+2 haftalıgım ,adet tarıhıne gorede 39 +2 yım hala bulantılarım var dun aksam bıle ıstıfra ettım mıddem yara oldu öluyom resmen ,tabı herkesın aynı olmuyo cogu kısının en gec 20 haftadan sonra gecıyo senınkıde bıran once gecer ınsallah canm
Hala gelmiyor mı minik paşa annesi

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğrudur kuzum önemli deil sorabilirsin her zaman 🤗
Teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ultrasona gore 40+2 haftalıgım ,adet tarıhıne gorede 39 +2 yım hala bulantılarım var dun aksam bıle ıstıfra ettım mıddem yara oldu öluyom resmen ,tabı herkesın aynı olmuyo cogu kısının en gec 20 haftadan sonra gecıyo senınkıde bıran once gecer ınsallah canmi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ultrasona gore 40+2 haftalıgım ,adet tarıhıne gorede 39 +2 yım hala bulantılarım var dun aksam bıle ıstıfra ettım mıddem yara oldu öluyom resmen ,tabı herkesın aynı olmuyo cogu kısının en gec 20 haftadan sonra gecıyo senınkıde bıran once gecer ınsallah canmi
İnşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.