Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nidanın Annesi tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Nidanın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şahsen bende kusma ve bulantı geçmedi. Birkaç haftaya geçer eğer geçmezse Allah yardımcın olsun 😁

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hala gelmiyor mı minik paşa annesi
Yok valla dun hastaneye gıytım nst falanda baglandı sancı bıle cıkmadı ama karnım belım bacaklarım varıs oldu kac gundur agrıdan aglıyom bı turlu gelmıyo artık ayaga kalkıp yuremıyom bıle degnek bulsam degnek kullancam o dereceyım 😔

Nidanın Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım bu arada benımkı prenses ,pasa dıye beklıyoduk tabı son anda cınsıyet degıstırmezse 🤗
Ya ben hep erkek diye biliyordum kuzum kusura bakma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok valla dun hastaneye gıytım nst falanda baglandı sancı bıle cıkmadı ama karnım belım bacaklarım varıs oldu kac gundur agrıdan aglıyom bı turlu gelmıyo artık ayaga kalkıp yuremıyom bıle degnek bulsam degnek kullancam o dereceyım 😔
Hayırlısı ile bir gelseydi kuzum minik 🤲🏻rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 bir avazda kurtarsın Allah'ım

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben hep erkek diye biliyordum kuzum kusura bakma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı ile bir gelseydi kuzum minik 🤲🏻rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻 bir avazda kurtarsın Allah'ım
Yok canım ne kusuru ☺️insallah canım benm dualara o kadar ıhtıyacım varkı bı hayırlısıyla alsam kucagıma dunyanın yukunu atmıs gıbı olucm

Tüm sayfalar yüklendi.