Sorum var Kızlar 😂😂🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar 😂😂🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,514 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 😂😂🤣
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahshah evet ya kavga edince uyku bi kaçıyor cidden 🤭😄
Nelerdesin kız adın vae kendin yok gibisin 😂😂.prenses nasıl kaç haftalık oldunuz canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz kavga ettikmi benim eşimde uyumaya gidiyor ama benim pit pıtımdan dolayı uyuyamıyor ve benim artik hormonların dolayı hemen ağlıyorum istemsizce o da kıyamayıp sarılıp özür dileyip uyuyoruz hemen 😄
Hormonlar en sevdiğim ayy gebelikte insan cidden çok duygusal oluyor 😂😂benim gebelik bitti lohusalıkta da duygusal oldum oda bitti şükür duygusallık ta onunla beraber gitti bu seferde sinir geldi😂😂

Kızlar daha yeni eşimle kavga etdim yarım saat felan oldu eşim uyudu bende başında dırdır etdim dırdır etmekten uykum kaçtı 🤣🤣🤣🤣ah ahhh kendi suçum ne güzel uyucaktim hahahah
😂😂 Onu da uyandır ben gebelikte öyle yapıyordum eşim kavgadan sonra uyursa daha çok deliriyordum valla 😂😂 yazık admaa az çekmedi benden

Git onu da kaldır seni sinirden uyutmadiysa o da uyumasin 🤣🤣 bu erkeklerdeki rahatlık yaa ve kadınlardaki huzursuzluk 😂😂 ben uyumuyorsam o da uyumasin ama inanır mısın içimden kavga etmek geliyor eşim etmiyor bu ara adam melek olmuş aşkım canım cicim modunda geziyor ne olsa aman takma modunda ve bu beni daha sinir ediyor kavga edemiyorum hiç 😏😏
Ahqhq Ayşe ya bende eşime kızıyorum malum en büyük kavgamız mecburi telefondan oluyor adam kavga etmeyince daha çok deliirp kavga edecek kadar bile tskmıyorsun diyorum sen manyak mısın diyor bana 😂😂 iyice kafayı yedim valla

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Nelerdesin kız adın vae kendin yok gibisin 😂😂.prenses nasıl kaç haftalık oldunuz canım

Hormonlar en sevdiğim ayy gebelikte insan cidden çok duygusal oluyor 😂😂benim gebelik bitti lohusalıkta da duygusal oldum oda bitti şükür duygusallık ta onunla beraber gitti bu seferde sinir geldi😂😂

😂😂 Onu da uyandır ben gebelikte öyle yapıyordum eşim kavgadan sonra uyursa daha çok deliriyordum valla 😂😂 yazık admaa az çekmedi benden

Ahqhq Ayşe ya bende eşime kızıyorum malum en büyük kavgamız mecburi telefondan oluyor adam kavga etmeyince daha çok deliirp kavga edecek kadar bile tskmıyorsun diyorum sen manyak mısın diyor bana 😂😂 iyice kafayı yedim valla
Ara sıra bakınıp çıkıyorum canım ya 😊 Prenses demeyelim o bir canavar iyi çok şükür 😄 Geldik 33.haftaya 🥲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son zamanlarda çok hareketli maşallah baya değişik şekiller veriyor karnıma sağ olsun 🤭
Şuan o kadwr çok haraketli ise doğuncads birebir aynısı olacak bilgine 😂😂. Maşallah haraketli olması iyi miniğin. İsim konusunda ne düşündünüz

Tüm sayfalar yüklendi.