Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,455 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 7 8 temmuz doktorlar gene iş bırakıyorlarmis bu Konya şehir hastanesinde olan olay yüzünden🤦
Oyy Allah'ım olan yine biz vatandaşa oluyor ama diğer yandan da sağlıkçılara da Hakverdiğim yerler var yani doktoru öldürmek nedir ya nasıl bişey. Can güvenlikleri yok maalesef insanlar hemen bağırıp çağırıp onlara saldırıyor yazık ama bizede yazık 🤦🤦

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Oyy Allah'ım olan yine biz vatandaşa oluyor ama diğer yandan da sağlıkçılara da Hakverdiğim yerler var yani doktoru öldürmek nedir ya nasıl bişey. Can güvenlikleri yok maalesef insanlar hemen bağırıp çağırıp onlara saldırıyor yazık ama bizede yazık 🤦🤦
Valla kuzum artık insanlar çıyrığından çıkmış ya herşey oluyor ben artık hicbiseye şaşırmıyorum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum artık insanlar çıyrığından çıkmış ya herşey oluyor ben artık hicbiseye şaşırmıyorum
Herkes kafayı yemiş Allah'ım öyle bir cinnet anından insanı korusun. Ama insanlar hemen silaha bıçağa yapışıyor insan öldürmek basit bir hale geldi çok yazık Rabbim evlerden çevremizden uzak eylesin böylesi feci bir durumu 😟🙏🙏

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Konya şehir hastanesinde doktor ve sekreterini güvenlik görevlisi olan biri öldürümüş kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen grev yapacak yer arıyorlar
Hiç öyle düşünmeyin bence. 7 yıl hastanede kaldım. Uğramadığım hakaret, taciz küfür kalmadı. Arkadaşımı hasta yakını darp etti. Onlar elinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bütün aile yakınlarım hastanede çalışıyor ve gercekt3n kolay değil insanlara istediği hizmeti vermek. Ben 24 saat 36 saat nobetlere kalıyordum uykusuz bir şekilde. Haksızlık etmeyin gerçekten kolay değil. O kadar iyi anlıyorum ki doktorların sağlık personellerinin ülkeden ayrılmak istemelerini. Değer görmüyorlar çünkü. Ben Ingiltere de yaşıyorum. Ve burada hiçbir doktor sağlık personeli bizimkilerin tırnağı olamaz. Burda hepsi el üstünde tutulur.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar doktorlar grev yapacak yer aramıyorlar kesinlikle ama artık insanların canına tak etti hergün bı doktor hemşire öldürülüyor . Failleri bir gün bile nezarethanede tutulmuyor dışardalar can aldıkları yanına kâr zannediyorlar caydırıcı bir yasa yok 2005 te başladı bu olaylar basına yansıyan var yansımayan var. Bu zmana kadar ne canlar gitti görev başında millete hizmet ederken. Ne hallerle ne zorluklarla bu zmana geliyorlar tıp 6 sene okumakla bitmiyor adamlar ölene kadar okuyorlar ne için kimin için öldürülüp annesinden babasından eşinden çocuğundan ayrılmak için mi bizler için. Ben sağlık camiasının içinden biri olarak söylüyorum. saatlerce nöbet tutup canini dişine takip eşinden çocuğundan ailesinden sıcak ekmeginden aşından ayrı hizmet ediyoruz öldürülme korkusu da cabası bu kadar sert olmayın sizler için ölüyoruz!!

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Herkes kafayı yemiş Allah'ım öyle bir cinnet anından insanı korusun. Ama insanlar hemen silaha bıçağa yapışıyor insan öldürmek basit bir hale geldi çok yazık Rabbim evlerden çevremizden uzak eylesin böylesi feci bir durumu 😟🙏🙏
Amin kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç öyle düşünmeyin bence. 7 yıl hastanede kaldım. Uğramadığım hakaret, taciz küfür kalmadı. Arkadaşımı hasta yakını darp etti. Onlar elinden geleni yapmaya çalışıyorlar. Bütün aile yakınlarım hastanede çalışıyor ve gercekt3n kolay değil insanlara istediği hizmeti vermek. Ben 24 saat 36 saat nobetlere kalıyordum uykusuz bir şekilde. Haksızlık etmeyin gerçekten kolay değil. O kadar iyi anlıyorum ki doktorların sağlık personellerinin ülkeden ayrılmak istemelerini. Değer görmüyorlar çünkü. Ben Ingiltere de yaşıyorum. Ve burada hiçbir doktor sağlık personeli bizimkilerin tırnağı olamaz. Burda hepsi el üstünde tutulur.
Ben öldürülmesine şiddete tabi ki karşıyım bu hiç iyi bişey deil tabi ki bunu onaylamıyorum ama demek istediğim bundan öncesinde hep grev hep grev hasteneye gidiyoruz grev eve geri dön onların grevi yüzünden ben kaç ay kontrole gidemeyip daha geçen hafta gittim anca herşeyde grev yapılmaz kimse orda babasının hayrına çalışmıyor emin olun ki bugün asgari ücret ile çalışan bir işçi bir sağlık çalışanından daha çok emeginin karşılığını alması gerekiyor...

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar